Контраст
Шрифт

Вакансії

 
           Вакансії:
1. Начальник відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт Частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області;
2. Начальник відділення спеціальних вибухових робіт групи механізованого розмінування та спеціальних вибухових робіт Частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

 

 

Особи які приймаються на службу цивільного захисту повинні перебувати на військовому обліку у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста, району, та мати відмітку про придатність до служби в військово-облікових документах. 

Не може бути прийнятий на службу цивільного захисту громадянин, який був засуджений за вчинення злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на якого за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, накладено стягнення у виді позбавлення права обіймати посади або займатися діяльністю, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування;

 

З питань наявності вакансій звертатися до відділення персоналу за телефонним номером: (0382) 617397.
Адреса: 31312, с. Олешин, Хмельницький р-н, вул. Лісова, 1 (Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області)