Контраст
Шрифт

Реанімобіль та навчання від британських парамедиків – рятувальники Хмельниччини приймають іноземних друзів

clock
27.01.2023 16:14

«Великобританія з вами» - такий напис на синьо-жовтій наліпці реанімобіля щойно прибувшого до Хмельницького. Ця автівка з чотирма парамедиками-британцями проїхала тисячі кілометрів, щоб рятувати життя жителів Хмельницької області.
Парамедики з Британії передали реанімобіль з повним медичним обладнанням і тепер він перебуватиме у користуванні рятувальників Хмельницької області.
«Ми захоплюємося сміливістю ваших військових, ваших рятувальників та медиків. Велика Британія з вами у ці нелегкі часи, — сказала Фей Шеферд, парамедик, співзасновник Outreach Paramedics. – Британський народ не втомиться допомагати вам у протистоянні викликам, які зараз відстоює український народ. Тому крім реанімобіля ми декілька днів навчатимемо рятувальників повному комплексу домедичної допомоги за сучасними європейськими вимогами. Це найменше, що ми можемо зараз зробити для вас».
«Рятувальники усієї України щодня проходять випробування вогнем і через терористичні обстріли країни-агресора, і через щоденну роботу, яка постійно присутня. Ми робимо усе можливе, щоб не лише реагувати на події, а й удосконалювати наші знання та розширювати кругозір», - сказав Олександр Свірчук, перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Парамедики-британці три дні поспіль працюватимуть з рятувальниками у Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Шепетівці.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Схожі матеріали