Контраст
Шрифт

На Хмельниччині стала до строю чергова місцева пожежна команда

clock
24.11.2022 15:30

Лише вперед – ні кроку назад. Сьогодні, 24 листопада, у селі Ілляшівка, Хмельницького району розпочала роботу місцева пожежна команда, як надійний пожежний щит для майже двох тисяч мешканців Миролюбненської тергромади. І це вже друга місцева пожежна команда на теренах громади. Досі половина сіл, у випадку надзвичайних ситуацій, змушені були чекати порятунку від найближчої за розташуванням 19 Державної пожежно-рятувальної частини міста Старокостянтинів, а це не мало – майже 30 кілометрів!
«Вогнеборці команди стоятимуть на сторожі від пожеж та надзвичайних ситуацій для шести населених пунктів. І це значна допомога на місцях для підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій», - сказав перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області – Олександр Свірчук.
Переобладнане за всіма вимогами пожежне депо, автомобіль, спецобладнання та захисний одяг – підібрані до ладу та вимог часу. Вміння та знання, переконують вогнеборці, вони мають, а от сміливість і впевненість у своїх навичках доведуть під час двобою з вогнем або іншими надзвичайними ситуаціями. До рятувальників місцевої пожежної команди долучилися і п’ятеро добровольців-вогнеборців.
Наявність у невеликих селищах місцевих пожежних команд значно підсилює роботу професійних рятувальників. Адже саме місцеві першими дізнаються про надзвичайні події та першими приступають до їх ліквідації, допоки на місце події прибуде Служба порятунку. У таких ситуаціях – кожна хвилина на вагу золота. І кожен рятувальник – це добре розуміє.

Схожі матеріали