Контраст
Шрифт

За добу на Хмельниччині ліквідовано 6 пожеж

clock
09.02.2024 10:00

Протягом 8 лютого на території області зареєстровано шість пожеж. Тричі палали житлові будинки. Так, у с. М’якоти Шепетівського району ще до прибуття ізяславських рятувальників вогнеборці місцевої пожежної команди с. Плужне ліквідували пожежу в будинку. Вогнем пошкоджено перекриття. Ймовірна причина займання — порушення правил монтажу димаря.
У с. Заставці старосинявські надзвичайники ліквідували пожежу в помешканні. А спалахнуло, ймовірно, через коротке замкнення електромережі. У с. Маків Кам’янець-Подільського району теж палав будинок. Проте допомога рятувальників не знадобилася. Пожежу, що виникла через підпал, ліквідували мешканці самотужки. Вогнем пошкоджено двері та речі домашнього вжитку.
Також цього дня через ймовірне коротке замкнення електромережі горіли дві господарчі споруди – в с. Івахнівці Кам’янець-Подільського району та на вул. Ярослава Білоуса на ст. Ярмолинці. А на вул. Компресорна в м. Красилів, за попередньою інформацією, причиною пожежі в господарчій споруді стало порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печі.
Дбайте про власну безпеку та не допускайте пожеж у власній оселі!

Схожі матеріали