ГоловнаЗМІ про нас26 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Сюжет телеканалу ТV-7+ Змагання з ГДЗС

Опубліковано: 26.10.2016, 14:05

19 жовтня на базі 3-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відбулись обласні змагання за звання «Краща ланка ГДЗС» серед оперативно-рятувальних підрозділів області. Цей захід проводиться щорічно і вже став доброю традицією. Метою проведення змагань, насамперед, є підвищення готовності до дій за призначенням і вдосконалення професійної майстерності особового складу, перевірка фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок газодимозахисників області, адже саме на них покладене найважливіше завдання – рятування людей та евакуація майна на пожежі, розвідка та гасіння пожеж, забезпечення безпечних умов роботи для інших підрозділів, які прибувають на допомогу.

 

Участь у змаганнях взяли ланки газодимозахисної служби із 22-х оперативно-рятувальних підрозділів області. На швидкість вогнеборці виконували нормативи з оперативної перевірки апаратів, проводили розвідку в непридатному для дихання середовищі з прокладанням рукавної лінії та подачею ствола в задимлене середовище. Жваво відпрацьовували оперативне розгортання від автомобіля з подачею ствола висувною драбиною на третій поверх навчальної вежі та проводили евакуацію потерпілого за допомогою рятувальної мотузки.

 

Найкращою ланкою у трьох видах змагань, яка витратила найменше часу на виконання вправ, стала ланка з 3-го державного пожежно-рятувального загону м.Нетішин, друге місце посіли рятувальники Кам’янеччини, а з бронзою повернулися додому вогнеборці 24-го пожежно-рятувального поста смт. Білогір’я.

 

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Петро Сибіга нагородив переможців змагань та зазначив, що рятувальники показали високий рівень підготовки та готові рятувати людей із задимленого середовища.


   
ЗМІ про нас
4 Лютого19:02 «Маячок». Чи пропускають хмельницькі водії пожежну машину
5 Січня15:17 Ранок на Поділлі з Андрієм Козаком. Розмова про небезпеку, що таїть крига та про правила пожежної безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят
29 Грудня18:58 Ранок на сніданок з Андрієм Козаком. Говоримо про ялинки і петарди.
26 Жовтня14:05 Сюжет телеканалу ТV-7+ Змагання з ГДЗС
4 Жовтня15:34 Рятувальники ліквідували небезпеку колишньої стартової позиції ракетної точки
23 Вересня16:14 Сюжет НТН Гасіння торфу
17 Вересня16:05 Святкування 20 річниці ДСНС 33 канал
ЗМІ про нас