ГоловнаПРО ГУ ДСНССтруктураАпарат Головного управління ДСНС України у Хмельницькій областіВідділ ресурсного забезпечення
 Версія для друку

Відділ ресурсного забезпечення

IMG_0375.JPG

Начальник відділу

РОМАНЮК

Сергій Аркадійович

+38 (0382) 69-91-70

 

Основними завданнями Відділу ресурсного забезпечення є:

 1) Забезпечення у межах виділеного фінансування, відповідно до штатів, табелів та норм належності підрозділів Головного управління інженерним майном, озброєнням РХБ захисту, засобами захисту, військово-учбовим майном, ЗІП, автотранспортом, автозапчастинами, гаражним обладнанням та іншим майном згідно номенклатури, а також здійснює метрологічне забезпечення підрозділів тилового та технічного обладнання структурних підрозділів Головного управління у мирний час, особливий період і при мобілізації;

2) Здійснення контролю за станом обліку, зберігання, експлуатації, організації ремонту, доцільністю використання та вносить пропозиції начальнику Головного управління щодо списання у встановленому порядку техніки, обладнання та майна в межах своєї компетенції.

3) Визначення на конкурсній основі постачальників матеріальних цінностей технічного та спеціального забезпечення Головного управління для укладання з ними контрактів і договорів, а також готує пропозиції про закупівлю матеріальних цінностей.

4) Прийняття участі у державних закупівлях щодо придбання житла, речового майна, продовольства, технічних засобів, ПММ, укладання угод з підприємствами-постачальниками, контроль виконання договірних умов, отримання та розподіл придбаного майна, продовольства та засобів.

5) Визначення потреби у забезпеченні підрозділів області матеріальними та фінансовими ресурсами та організація роботи щодо придбання, обліку та аналізу необхідної кількості пожежно-технічного озброєння, аварійно-рятувального обладнання, ПММ, речового майна та продовольства для підрозділів області, складання розрахунків, заявок та інших документів по ресурсному забезпеченню.

6) Проведення єдиної технічної політики з удосконалення озброєння, спецтехніки та автотранспортного забезпечення, оперативно-службової та господарчої діяльності в підрозділах Головного управління.

7) Надання у встановленому порядку начальнику Головного управління пропозиції щодо організації, ресурсного та фінансового забезпечення основної діяльності підрозділів Головного управління.

8) Розроблення, аналіз та доведення до підрозділів області наказів, вказівок, розпоряджень Головного управління щодо ресурсного забезпечення.

9) Реалізація військового та іншого майна (за погодженням з ДСНС України), здійснення контролю за виконанням договорів, а також обліком коштів, отриманих від реалізації майна.

10) Організаційне забезпечення та розробка планів з питань мобілізаційного розгортання запасів ПТО, аварійно-рятувального обладнання, ПММ, речового майна і продовольства.

11) Контроль за створенням оперативного резерву Головного управління для оперативного реагування на надзвичайні ситуації та надання термінової допомоги постраждалому населенню.

12) Проведення заходів щодо безкоштовного отримання з підрозділів Міністерства оборони, інших центральних органів виконавчої влади майна, необхідного для виконання завдань, покладених на Головне управління. Подання пропозицій до ДСНС України з метою прийняття відповідних доручень.

13) У встановленому законодавством порядку здійснює придбання необхідних матеріально-технічних ресурсів для підрозділів області.

14) Організація роботи по будівництву, реконструкції, капітальному ремонту об’єктів підрозділів Головного управління та забезпечення житлом особового складу.

15) Організація технічних оглядів будівель і приміщень підрозділів, визначення необхідності їх в капітальному ремонті і реконструкції.

16) Здійснення контролю за правильною експлуатацію споруд обладнання і територій та забезпечення підрозділів області всіма видами енергоносіїв.

17) Забезпечення захисту державної таємниці у напрямках діяльності Відділу у відповідності з чинним законодавством.

    Твіт