ГоловнаПРО ГУ ДСНССтруктураАпарат Головного управління ДСНС України у Хмельницькій областіВідділ персоналу
 Версія для друку

Відділ персоналу

Чайка.jpg

Начальник відділу

ЧАЙКА

Сергій Романович


+38 (0382) 69-91-50

 

Основними завданнями Відділу персоналу є:

 1. Забезпечення організації діяльності пожежно-рятувальних підрозділів з реалізації вимог сучасної кадрової політики.
 2. Вивчення, аналіз та узагальнення стану роботи в підпорядкованих підрозділах з питань відбору, вивчення, розстановки, навчання і закріплення на службі кадрів, здійснення контролю за створенням резерву нового прийому, організація проведення спеціальної перевірки кандидатів на службу та на навчання, здійснює заходи комплектування вакантних посад.
 3. Визначення потреби у спеціалістах відповідної кваліфікації, здійснення перспективного і поточного планування щодо поліпшення їх якісного складу, контроль за станом цієї роботи в підрозділах.
 4. Розробка пропозицій щодо формування, розформування, переформування, перепідпорядкування, передислокації, підготовки проектів Схем і штатів підрозділів підпорядкованих ГУ та визначення їх чисельності в межах встановленого ліміту.
 5. Організація підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації особового складу апарату Головного управління ДСНС та підпорядкованих підрозділів.
 6. Взаємодія з вищими начальними закладами ДСНС України, здійснення відбору та вивчення кандидатів на навчання до зазначених закладів, постійне супроводження та контроль за ходом навчання слухачів та курсантів у навчальних закладах.
 7. Відділ приймає участь у веденні правової роботи через дотримання дисципліни та законності, запобігання корупційним діянням, іншим надзвичайним подіям за участю особового складу, в діяльності підпорядкованих підрозділів.
 8. Організація в апараті Головного управління та контроль за порядком організації та проведення в підпорядкованих підрозділах культурно-масової, просвітницької, виховної та соціальної роботи, психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності, вжиття заходів до її вдосконалення, аналіз та узагальнення стану справ з цих питань.
 9. Розгляд подань, що надходить з підпорядкованих підрозділів, підготовка пропозицій керівництву Головного управління, а також відповідних матеріалів щодо заохочення, нагородження державними та відомчими нагородами, відзнаками співробітників апарату та підпорядкованих підрозділів, до присвоєння їм спеціальних звань, переміщення по службі тощо.
 10. Вжиття заходів щодо забезпечення правового та соціального захисту осіб рядового, начальницького складу служби цивільного захисту, робітників та службовців апарату Головного управління та підпорядкованих підрозділів.
 11. Здійснення виховної роботи серед особового складу з метою формування у нього державного світогляду, високих морально-психологічних якостей, виховання його у дусі патріотизму та високої відповідальності за виконання вимог Присяги, статутів, наказів, інструкцій та інших нормативних актів.
 12. Організація видачі, обліку та заміни службових посвідчень рядовому, начальницькому складу служби цивільного захисту та працівникам апарату Головного управління та підпорядкованих підрозділів.
 13. Забезпечення персонального обліку кадрів, ведення та зберігання згідно встановлених термінів особових справ співробітників апарату Головного управління та підпорядкованих йому підрозділів, ведення відповідних обліків та картотек.
 14. Забезпечення надання звітності до центру зайнятості, Управління статистики згідно чинного законодавства України.
    Твіт