ГоловнаПРО ГУ ДСНССтруктураЦентр забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Хмельницькій областіВідділ агітаційно-пропагандистської роботи
 Версія для друку

Відділ агітаційно-пропагандистської роботи Центру забезпечення діяльності

9х12 Гричанюк_блу.jpg

Начальник відділу

ГРИЧАНЮК

Віталій Анатолійович

+38 (0382) 69-91-82

 

Основними завданнями Відділу агітаційно-пропагандистської роботи є:

 1. Відділ надає офіційну інформацію про діяльність ГУ ДСНС і взаємодіє із вітчизняними та зарубіжними засобами масової інформації (далі – ЗМІ), державними і громадськими організаціями, комерційними організаціями, творчими спілками, трудовими колективами і населенням, через відповідні структурні підрозділи взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.
 2. Здійснення єдиної інформаційної політики, координація роботи структурних підрозділів ГУ ДСНС з питань забезпечення пожежної, техногенної безпеки та безпечної життєдіяльності населення, а також підтримки зв'язків із громадськістю.
 3. Оперативне інформування мешканців регіону та населення держави про пожежі й інші надзвичайні події, що сталися в регіоні, а також в Україні та за її межами. Реагування щодо надання відповідної інформації на інформаційні запити населення.
 4. Формування суспільної громадської думки в напрямку зміцнення законності, дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів, підвищення рівня інформованості населення з питань безпечної життєдіяльності.
 5. Забезпечення інформаційного наповнення та оновлення веб-сайту ГУ ДСНС.
 6. Вивчення, узагальнення, поширення вітчизняного і закордонного досвіду, проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи відповідного напрямку.
 7. Організація розроблення, виготовлення і поширення видавничо-друкарської, сувенірної продукції, що популяризують службу та мають профілактичну спрямованість на попередження надзвичайних ситуацій різного виду.
 8. Долучається до розробки проектів міжнародних двосторонніх чи багатосторонніх документів (угоди, конвенції, протоколи, комюніке, тощо).
 9. Підготовка документів для виготовлення віз на міжнародні навчання та стажування, конференції, семінари, симпозіуми, культурно-спортивні заходи.
 10. Надає допомогу працівникам ГУ ДСНС у підготовці документів для відрядження за кордон з метою представляти інтереси Головного управління щодо виготовлення віз в консульських установах іноземних держав в Україні.
 11. Під час візиту закордонної делегації до ГУ ДСНС розробляє програму перебування та супроводження делегації. Завчасне надання інформації про візити закордонних делегацій до режимно-таємного сектору ГУ ДСНС, а також надання звітів за результатами візиту до ДСНС України.
 12. Контролює оформлення закордонних відряджень особового складу ГУ ДСНС.
 13. Приймає участь в організації роботи з організації, підготовки та проведення міжнародних наукових конференцій (семінарів), симпозіумів, професійних навчань, які організовуються в ГУ ДСНС області.
 14. Сприяє забезпеченню взаємодії ГУ ДСНС та підпорядкованих підрозділів області у перейнятті міжнародного досвіду та налагодженні співробітництва з закордонними структурами пожежної охорони, державними та недержавними організаціями.
 15. Розширення контактів ГУ ДСНС завдяки пошуку споріднених структур пожежної охорони та рятувальних структур інших країн.
 16. Організація роботи виставки пожежно-рятувальної справи.
 17. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, нарад, семінарів, круглих столів, екскурсій на базі виставки пожежно-рятувальної служби.
    Твіт