ГоловнаПРО ГУ ДСНССтруктураАпарат Головного управління ДСНС України у Хмельницькій областіСектор зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю
 Версія для друку

Сектор зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

 

о.JPG

Начальник сектору

ГУЛЬКО

Олександр Григорович

+38 (0382) 69-91-81

[email protected]

 

 

Основними завданнями Сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю є:

  1. Сектор надає офіційну інформацію про діяльність ГУ ДСНС і взаємодіє із вітчизняними та зарубіжними засобами масової інформації (далі – ЗМІ), державними і громадськими організаціями, комерційними організаціями, творчими спілками, трудовими колективами і населенням, через відповідні структурні підрозділи взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.
  2. Здійснення єдиної інформаційної політики, координація роботи структурних підрозділів ГУ ДСНС з питань забезпечення пожежної, техногенної безпеки та безпечної життєдіяльності населення, а також підтримки зв'язків із громадськістю.
  3. Оперативне інформування мешканців регіону та населення держави про пожежі й інші надзвичайні події, що сталися в регіоні, а також в Україні та за її межами. Реагування щодо надання відповідної інформації на інформаційні запити населення.
  4. Формування суспільної громадської думки в напрямку зміцнення законності, дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів, підвищення рівня інформованості населення з питань безпечної життєдіяльності.
  5. Забезпечення інформаційного наповнення та оновлення веб-сайту ГУ ДСНС.
  6. Вивчення, узагальнення, поширення вітчизняного і закордонного досвіду проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи відповідного напрямку.
  7. Організація розроблення, виготовлення і поширення видавничо-друкарської, сувенірної, іграшкової продукції, що популяризують службу та мають профілактичну спрямованість на попередження надзвичайних ситуацій різного виду.
    Твіт