ГоловнаОстанні новини12 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Голова ДСНС України Микола Чечоткін та ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали Меморандум про співпрацю

Опубліковано: 12.09.2021, 10:19

10 вересня, у Києві Голова ДСНС України Микола Чечоткін та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали Меморандум про співпрацю.

Відтак, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Київський національний університет імені Тараса Шевченка будуть взаємодіяти у сфері освіти для підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб Українського гідрометеорологічного інституту, Українського гідрометеорологічного центру, організацій сфери управління ДСНС, що здійснюють гідрометеорологічну діяльність; проводитимуть спільні заходи; розроблятимуть нові освітні і навчально-інформаційні програми, курси і матеріали, спрямовані на підвищення кваліфікації викладачів університету й науковців інститутів НАН та ДСНС тощо.

За словами Голови Служби, Київський національний університет імені Тараса Шевченка – це провідний вищий навчальний заклад України, який здійснює підготовку фахівців у галузі метеорології й кліматології, гідрології й гідроекології, а значна частка випускників університету поповнює молоді кадри наукових установ, оперативних підрозділів та організацій сфери управління ДСНС, які здійснюють гідрометеорологічну діяльність.

Саме тому вкрай важливо ще на стадії підготовки таких спеціалістів об’єднати зусилля освітян, науковців, оперативних працівників з метою отримати в майбутньому сучасних фахівців гідрометеорологів-професіоналів”, – зазначив Микола Чечоткін.

Він додав, що у 2021 році ДСНС розпочала заходи з модернізації, технічного переоснащення та реформування гідрометеорологічних підрозділів Служби, що знов-таки підкреслює необхідність у високопрофесійних кадрах.

У свою чергу, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров сказав, що розуміє, яка відповідальна місія покладена на Службу порятунку, саме тому для оперативного реагування на можливі природні небезпеки важливою є гідрометеорологічна інформація, прогнози та попередження.

Насамкінець він подякував очільнику ДСНС за співпрацю та висловив сподівання, що вона стане взірцем для інших закладів освіти та державних установ.

untitled-9.jpguntitled-12.jpguntitled-23.jpguntitled-28.jpg

 


   
Останні новини
27 Вересня17:50 Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території гуртожитку Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
27 Вересня15:02 У столиці пройшли Всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021»
27 Вересня15:00 Як ліквідувати загоряння в автомобілі самотужки (ВІДЕО)
27 Вересня14:58 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
27 Вересня14:30 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
27 Вересня10:36 Хмельницький район: рятувальники здійснили огляд готовності органів місцевого самоврядування до роботи в умовах осінньо-зимового періоду
27 Вересня09:56 БАТЬКИ! Важливо навчати дітей правил поведінки під час виникнення надзвичайної ситуації!
27 Вересня09:36 Шепетівський район: полонські рятувальники закликали громадян не спалювати сміття і суху рослинність
27 Вересня09:16 У Хмельницькому рятувальники впевнились у пожежній безпеці святкової ярмарки
27 Вересня08:59 Перша допомога при опіках
27 Вересня08:57 Обережно – ртуть!
27 Вересня08:19 Обережно, чадний газ!
27 Вересня07:58 Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань!
26 Вересня15:54 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
26 Вересня15:53 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
Останні новини