ГоловнаОстанні новини12 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Робота із підростаючим поколінням триває: рятувальники повернулися до закладів освіти для зустрічей із дітьми

Опубліковано: 12.09.2021, 10:17

З вересня українські школярі повернулись до навчання, тож рятувальники поспішили відновити у закладах освіти уроки безпеки.

         Так, цього тижня рятувальники Черкащини завітали до Бобрицького ліцею. Під час заходу надзвичайники розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника, про випадки пожеж та причини їх виникнення. Щоб діти були обізнаними та знали як правильно діяти у надзвичайних ситуаціях, рятувальники розповіли, від чого найчастіше виникають пожежі, яких заходів слід вжити, щоб попередити загорання. Крім того, разом з учнями, представники Служби порятунку «101» обговорили алгоритм дій у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, зокрема, під час виявлення вибухонебезпечних і незнайомих предметів.

         У свою чергу, 7 вересня у м. Лебедин Сумської області, рятувальники завітали до загальноосвітньої школи № 5. Школярі дізналися про правила пожежної безпеки у побуті, про заборону збирати незнайомі гриби та правила експлуатації електрообігрівачів, які мають бути обов’язково сертифікованими. Також співробітники ДСНС розповіли присутнім про порядок дій при виявленні застарілих боєприпасів. Для закріплення наданої інформації діти одержали тематичні пам’ятки.

         Водночас, 8 вересня рятувальники Чернігівщини провели для школярів Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 пізнавальну Акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти.". Під час заходу фахівці ДСНС нагадали всім присутнім основні правила безпечної поведінки, зокрема, поводження з відкритим вогнем, користування побутовими нагрівальними та електричними приладами, під час перебування біля водойм та у лісопаркових зонах, а також порядку дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Крім того, надзвичайники продемонстрували оснащення пожежно-рятувальної техніки, яка залучається для ліквідації наслідків пожеж та надзвичайних подій. Шквал емоцій у дітлахів викликала демонстрація приборкання умовної пожежі водяним стволом. Більше того - школярі й самі спробували подати воду на гасіння, приміряли рятувальне спорядження та фотографувалися на згадку.

А в пожежно-рятувальних частинах Каховського району Херсонщини рятувальники запрошували дітей на ознайомчі екскурсії, у рамках яких демонстрували гостям обладнання та техніку, яку використовують під час надзвичайних ситуацій. Розповіли й про особливості роботи та провели оглядову екскурсію пожежно-рятувальним підрозділом. Також вогнеборці нагадали про правила поведінки на воді, дотримання пожежної безпеки в побуті, екосистемах та розповіли як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів і що робити під час виникнення пожежі.

 

         Загалом, просвітницька робота із підростаючим поколінням проводиться регулярно у кожному куточку країни.

         Шановні батьки! З метою недопущення трагічних наслідків та травмування неповнолітніх, рятувальники закликають вас не залишати малолітніх дітей без нагляду та змалечку навчати їх основам безпеки!

Візьміть до уваги такі рекомендації:

Пам’ятайте, саме від вас залежить безпека та добробут вашої дитини!

діти 12.09.jpg

 


   
Останні новини
27 Вересня17:50 Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території гуртожитку Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
27 Вересня15:02 У столиці пройшли Всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021»
27 Вересня15:00 Як ліквідувати загоряння в автомобілі самотужки (ВІДЕО)
27 Вересня14:58 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
27 Вересня14:30 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
27 Вересня10:36 Хмельницький район: рятувальники здійснили огляд готовності органів місцевого самоврядування до роботи в умовах осінньо-зимового періоду
27 Вересня09:56 БАТЬКИ! Важливо навчати дітей правил поведінки під час виникнення надзвичайної ситуації!
27 Вересня09:36 Шепетівський район: полонські рятувальники закликали громадян не спалювати сміття і суху рослинність
27 Вересня09:16 У Хмельницькому рятувальники впевнились у пожежній безпеці святкової ярмарки
27 Вересня08:59 Перша допомога при опіках
27 Вересня08:57 Обережно – ртуть!
27 Вересня08:19 Обережно, чадний газ!
27 Вересня07:58 Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань!
26 Вересня15:54 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
26 Вересня15:53 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
Останні новини