ГоловнаОстанні новини13 Січня, 2021р.
 Версія для друку

Фахівці Служби порятунку закликають громадян не виходити на кригу водойм через відсутність стійкої морозної погоди!

Опубліковано: 13.01.2021, 11:50

З метою запобігання надзвичайним ситуаціям, пов’язаним із загибеллю людей на водних об’єктах, рятувальники здійснюють превентивну роботу біля зимових водойм. Фахівці Служби порятунку наголошують, що виходити на лід наразі небезпечно: крига не набрала потрібної товщини, а нестійка погода створює пряму загрозу для життя та здоров'я людей, які виходять на лід.

Так, від початку нового 2021 року на водоймах країни загинуло щонайменше 10 людей.

Тож, на Луганщині, аби запобігти виникненню надзвичайних подій, сєвєродонецькі рятувальники днями пройшли з рейдом узбережжями озер Паркове та Чисте. Під час заходу надзвичайники нагадали громадянам про небезпеку тонкого льоду, докладно розповіли, як визначити його міцність, та що робити, якщо все ж таки потрапили в складну ситуацію. ДСНСівці вкотре застерегли громадян, що необачний вихід на неміцну кригу може закінчитися непоправною трагедією.

Водночас в Полтавській області фахівці ДСНС провели інформаційно-профілактичну роботу в містах Горішні Плавні та Полтава, де розповіли населенню про небезпеку перебування на льоду, роз’яснили правила порятунку людини, яка провалилася під кригу, та вручили тематичні пам’ятки.

На Хмельниччині, щоб запобігти виникненню нещасним випадкам на кризі, новоушицькі рятувальники провели профілактично-роз'яснювальну роботу біля місцевої водойми. Фахівці Служби порятунку розповіли, що не варто йти на лід наодинці та у нічний час. Також категорично забороняється вживати алкогольні напої під час перебування на кризі. Для ознайомлення рятувальники вручили всім, з ким мали нагоду поспілкуватись, інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки.

А в Донецькій області з метою попередження можливих нещасних випадків,  рятувальники м. Курахове поспілкувалися з рибалками на місцевих водоймах. Фахівці Служби порятунку закликали громадян не виходити на лід, якщо вони не впевнені у міцності криги. Крім того, слід уникати перебування біля водойм наодинці. У разі виникнення надзвичайних ситуацій необхідно негайно викликати Службу порятунку за номером «101».

Шановні громадяни, пам’ятайте про таке:

Якщо з вами сталася надзвичайна подія, або ви стали свідком такої, — не зволікайте, телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!


   
Останні новини
20 Січня15:37 У Нетішині фахівці Служби порятунку закликали містян бути обережними на льоду
20 Січня15:27 Обережно, чадний газ!
20 Січня15:12 Летичівські рятувальники закликають громадян не порушувати правил безпеки в побуті
20 Січня14:29 В ДСНС підсумували результати наукової та науково-технічної діяльності 2020 року та визначили пріоритети у цьому напрямі на поточний рік
20 Січня14:26 Старосинявські рятувальники здійснили протипожежне відпрацювання села Пасічна
20 Січня13:53 ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ПОЖЕЖА ЗАСТАЛА ВАС У ПРИМІЩЕННІ
20 Січня12:41 Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей!
20 Січня11:43 Вогнеборці нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
20 Січня11:28 Красилівські вогнеборці закликали жителів села Радісне обігріватись безпечно
20 Січня10:55 Городоцькі надзвичайники поспілкувалися з громадянами про обережну поведінку на зимових водоймах
20 Січня10:43 Красилівські рятувальники застерігають громадян не виходити на тонку кригу
20 Січня10:25 Свято Водохреща пройшло в Україні без надзвичайних подій на водоймах
20 Січня10:17 Старосинявські рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів села Пасічна
20 Січня09:14 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
20 Січня09:11 Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
Останні новини