ГоловнаОстанні новини30 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Фахівці ДСНС обговорили з представниками Агенства зменшення загрози Сполучених Штатів Америки при Посольстві США в Україні питання подальшої співпраці

Опубліковано: 30.10.2020, 14:35

30 жовтня у стінах Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулась робоча зустріч представників ДСНС України з делегацією Агенства зменшення загрози Сполучених Штатів Америки при Посольстві США в Україні, яку представили начальник відділу зменшення загрози при Посольстві США в Україні Ерл Фредерік Картер та його заступник Руслан Хушеназаров.

Під головуванням заступника Голови ДСНС України Руслана Білошицького, сторони обговорили перспективні питання подальшої співпраці.

Відкриваючи захід, Руслан Білошицький зазначив, що, враховуючи завдання, які виконуються Службою, гостро постає питання щодо переоснащення всіх підрозділів сучасною технікою та обладнанням для реагування на інциденти радіаційного, хімічного, біологічного і ядерного (РХБЯ) характеру загроз та гуманітарного розмінування. Новітнє обладнання та екіпірування дають можливість впевнено дивитися у майбутнє і реалізовувати державну політику у сфері цивільного захисту.

“Службою максимально докладається зусиль для покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів, у тому числі в рамках залучення міжнародної технічної допомоги від наших закордонних партнерів. За підтримки Уряду США, ДСНС отримала надважливу матеріально-технічну допомогу, що зміцнює потенціал наших РХБЯ та піротехнічних підрозділів”, – сказав він.

Заступник Голови ДСНС додав, що одним із основних завдань Служби на сьогодні є знешкодження вибухонебезпечних предметів, якими забруднена внаслідок агресії Російської Федерації проти України та діяльності проросійських терористичних угрупувань значна частина Донецької та Луганської областей.

“Обладнання та відповідні тренінги для реагування на РХБЯ загрози та проведення гуманітарного розмінування, що отримані ДСНС від Уряду Сполучених Штатів Америки через Агентство Зменшення Загрози, посилює рівень безпеки як фахівців у відповідній сфері, так і цивільного населення в результаті своєчасного і якісного реагування на надзвичайні ситуації”, – наголосив Руслан Білошицький.

У свою чергу Ерл Фредерік Картер зазначив, що Агенство зменшення загрози Сполучених Штатів Америки при Посольстві США в Україні цінує співробітництво з Державною службою України з надзвичайних ситуацій і готове надавати допомогу у тих сферах діяльності ДСНС, які потребують підтримки задля покращення ефективності нелегкої роботи Служби та протистояння загрозам і викликам, які сьогодні існують.

Нагадаємо, упродовж років співпраці Службою порятунку від американських партнерів отримано майно та обладнання на суму понад 120 млн. грн., співробітництво продовжується надалі.

6N4A7320.jpg6N4A7331.jpg6N4A7383.jpg6N4A7364.jpg6N4A7321.jpg

 


   
Останні новини
24 Листопада16:07 Що робити, якщо розбився ртутний термометр...
24 Листопада16:03 У Летичеві рятувальники здійснили протипожежний рейд у житловому секторі
24 Листопада15:52 Хмельницький: працівники автосалону «Баварія-Захід» пройшли інструктаж з пожежної безпеки
24 Листопада15:12 Перша допомога при опіках
24 Листопада14:53 Поводження з вибухонебезпечними предметами: все, що потрібно знати
24 Листопада14:28 ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ПОЖЕЖА ЗАСТАЛА ВАС У ПРИМІЩЕННІ
24 Листопада14:12 Вогнеборці нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
24 Листопада13:51 Теофіпольські рятувальники здійснюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
24 Листопада13:47 Як ліквідувати загоряння в автомобілі самотужки (ВІДЕО)
24 Листопада12:33 Хмельницький: рятувальники здійснили дезінфекцію на території дошкільного закладу
24 Листопада11:13 Красилівські рятувальники поспілкувалися з жителями міста про безпечну поведінку в побуті
24 Листопада10:51 Нетішинські надзвичайники поспілкувалися з комунальниками щодо стану системи пожежогасіння на території міста
24 Листопада10:17 Рятувальники продовжують допомагати заблукалим громадянам, які вирушають до лісу за грибами та не можуть знайти дорогу назад
24 Листопада10:04 У Києві презентували «Виклик» – перший український серіал про рятувальників (ВІДЕО)
24 Листопада09:47 Упродовж тижня рятувальники виїжджали на надзвичайні події за участю дітей
Останні новини