ГоловнаОстанні новини22 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички реагування на небезпечні ситуації

Опубліковано: 22.01.2020, 13:12

Ефективно протидіяти різного роду надзвичайним подіям рятувальникам допомагають регулярні тренування. Спільно з представниками екстрених служб вони проводять тактико-спеціальні та командно-штабні навчання, під час яких відпрацьовують сценарії різноманітних небезпечних ситуацій.

Наразі по всій країні проходять тренування щодо реагування на надзвичайні події на об’єктах із масовим перебуванням людей, зокрема, у закладах освіти та медичних установах.

Так, у місті Герца Чернівецької області, тактико-спеціальні навчання відбулися у Герцаївській центральній районній лікарні. До проведення практичних відпрацювань щодо реагування на можливу пожежу, залучалися працівники медустанови та черговий караул 13 державної пожежно-рятувальної частини міста Герца.

У Харкові рятувальники взяли участь у практичних заняттях з гасіння пожеж в гуртожитку №1 «Гігант» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Тренування мали на меті відпрацювати дії керівного складу університету та студмістечка, а також структурних підрозділів ДСНС при загрозі виникнення та ліквідації наслідків можливої пожежі.

20 січня у Луцьку співробітники 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини провели нічні перевірочні заняття на території Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Рятувальники відпрацювали алгоритм дій з ліквідації пожежі у навчальному комплексі та у будівлях, де проживають діти. Крім того, фахівці ДСНС перевірили справність джерел водопостачання та звернули увагу на належне утримання евакуаційних виходів.

Нагадаємо також, що днями підрозділи Служби порятунку в областях отримали нову спеціальну пожежну та інженерну техніку, яку для ДСНС передав Уряд Китайської Народної Республіки. Для того, щоб ефективно використовувати нові автогрейдери, крани та пожежні авто, рятувальники взяли участь у тренінгах під керівництвом китайських колег. По завершенню навчань, усі фахівці ДСНС отримали відповідні сертифікати та допуски до використання і технічного обслуговування нової техніки.

Загалом, тренування та практичні відпрацювання навичок особовим складом ДСНС відбувається на постійній основі в усіх територіальних підрозділах.


   
Останні новини
19 Лютого17:39 Безпечна поведінка у громадських місцях
19 Лютого17:37 Безпечна ковзанка
19 Лютого17:24 Якщо розбився термометр...
19 Лютого16:59 Поводження з вибухонебезпечними предметами: все, що потрібно знати
19 Лютого16:03 Хмельницький: рятувальники провели спеціальне об’єктове тренування на території котельні
19 Лютого15:46 Красилівський район: фахівці ДСНС поспілкувалися зі старшокласниками про майбутню професію
19 Лютого15:34 Новоушицькі рятувальники перевірили, чи готові гідротехнічні споруди району до пропуску льодоходу
19 Лютого12:37 ЗАХОДИ ЩОДО РЯТУВАННЯ ПОТЕРПІЛИХ З БУДІВЕЛЬ, ЩО ГОРЯТЬ, ТА ПІД ЧАС ГАСІННЯ ПОЖЕЖІ
19 Лютого12:28 ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ПОЖЕЖА ЗАСТАЛА ВАС У ПРИМІЩЕННІ
19 Лютого12:02 Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань і дотримуйтесь правил пожежної безпеки
19 Лютого11:47 Подбайте про безпеку вашої дитини
19 Лютого11:23 З початку року на водоймах країни вже загинуло 78 людей!
19 Лютого10:53 Красилівський район: рятувальники застерігають людей не виходити на тонку кригу
19 Лютого10:22 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 2 тис. 880 вибухонебезпечних предметів
19 Лютого10:21 Безпечний відпочинок у горах взимку
Останні новини