ГоловнаОстанні новини24 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальна служба Хмельниччини отримала спецтехніку за сприяння Офісу Агентства НАТО в Україні (ВІДЕО)

Опубліковано: 24.10.2019, 15:26

24 жовтня рятувальники Хмельниччини отримали спеціальну техніку від Агентства НАТО. Два новенькі екскаватори-навантажувачі JCB передані групі піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, яка з 2010 року є одним із співвиконавців проєкту Трастового фонду НАТО з утилізації застарілих боєприпасів, що представляють загрозу для зберігання та використання.

З нагоди передачі спеціальної техніки на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення відбулося урочисте зібрання, в якому взяли участь т.в.о. голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко, начальник ГУ ДСНС України у Хмельницькій області генерал-майор служби цивільного захисту Едуард Братко, керівник офісу NSPA в Україні Василь Литвинчук, верифікатор NSPA в Україні Володимир Єрмолаєв, представник компанії JСB Віталій Гармаш, рятувальники.

Звертаючись до учасників заходу, Володимир Кальніченко високо оцінив діяльність рятувальників області та висловив переконання, що нова техніка сприятиме більш досконалому виконанню службових задач на благо мешканців області.

Сертифікат на спецтехніку рятувальникам вручив Василь Литвинчук, який зазначив, що одним із напрямків діяльності агенції НАТО в Україні є гуманітарна місія щодо розмінування територій від наслідків війн. Тож і надалі триватиме співпраця з рятувальною службою Хмельниччини задля забезпечення її спеціальною технікою.

Очільник Служби порятунку області Едуард Братко подякував Офісу Агенції НАТО з підтримки і постачання в Україні за вагому допомогу. Він додав, що за дев’ять років у рамках проєкту на полігонах ДСНС було знищено більше 500 тис. одиниць непридатних артилерійських та касетних боєприпасів, мін, авіаційних ракет, а також більше 1000 тон вибухових матеріалів. Кожен із вибухонебезпечних предметів потребує особливого знищення, їх потрібно викладати у траншеї на глибину 4-6 м, а для цього потрібна спецтехніка, екскаватори та великовантажні автомобілі для їх перевезення до полігонів.

А на завершення заходу присутні побачили можливості нової техніки.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

IMG_9539.JPGIMG_9497.JPG

IMG_9565.JPGIMG_9612.JPG


   
Останні новини
27 Вересня17:50 Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території гуртожитку Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
27 Вересня15:02 У столиці пройшли Всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021»
27 Вересня15:00 Як ліквідувати загоряння в автомобілі самотужки (ВІДЕО)
27 Вересня14:58 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
27 Вересня14:30 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
27 Вересня10:36 Хмельницький район: рятувальники здійснили огляд готовності органів місцевого самоврядування до роботи в умовах осінньо-зимового періоду
27 Вересня09:56 БАТЬКИ! Важливо навчати дітей правил поведінки під час виникнення надзвичайної ситуації!
27 Вересня09:36 Шепетівський район: полонські рятувальники закликали громадян не спалювати сміття і суху рослинність
27 Вересня09:16 У Хмельницькому рятувальники впевнились у пожежній безпеці святкової ярмарки
27 Вересня08:59 Перша допомога при опіках
27 Вересня08:57 Обережно – ртуть!
27 Вересня08:19 Обережно, чадний газ!
27 Вересня07:58 Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань!
26 Вересня15:54 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
26 Вересня15:53 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
Останні новини