ГоловнаОстанні новини20 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

м. Хмельницький: рятувальники навчали персонал дирекції Укрпошти діям у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 20.09.2018, 16:21

20 вересня у Хмельницькому відбулося комплексне об’єктове навчання з керівниками структурних підрозділів та формувань цивільного захисту  Хмельницької дирекції ПАТ “Укрпошта”, під час якого працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності і рятувальники Головного управління ДСНС області навчали працівників об'єкту, як діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій і подій.

Знаковою подією під час навчань було підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Хмельницькою дирекцією ПАТ “Укрпошта” та Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

Спершу, під час теоретичної частини, персонал ознайомили з основними поняттями та нормативно-правовими актами з питань пожежної безпеки і цивільного захисту, а також розповіли, як діяти у разі небезпеки до прибуття рятувальників.

Далі здобуті знання відпрацювали на практиці. За легендою навчань, в одному із приміщень підприємства виникла пожежа. Було невідкладно організовано евакуацію відвідувачів та персоналу із приміщень закладу. Також під час відпрацювання відбувся навчальний запуск систем протипожежного захисту, а саме: пожежної сигналізації та оповіщення.

Далі працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф продемонстрували послідовність дій з надання першої долікарської допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях.

Наступним етапом навчань були практичні дії працівників поштового зв’язку при гасінні осередку пожежі. Всі охочі попрактикувались у гасінні полум’я за допомогою вогнегасника, тим самим відпрацювавши на практиці отримані теоретичні знання.

На завершення навчань фахівці Аварійно-рятувального загону спецпризначення розповіли про види вибухових пристроїв, радіологічних і хімічно-небезпечних  речовин та порядок дій працівників пошти у разі їх виявлення.

Рятувальники впевнені: такі навчання є вкрай важливими для персоналу, оскільки від швидкості реагування та першочергових дій кожного працівника залежить якнайшвидша ліквідація пожежі чи надзвичайної події.

 

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

IMG_5622.JPGIMG_5631.JPGIMG_5650.JPGIMG_5680.JPGIMG_5690.JPGIMG_5705.JPGIMG_5716.JPGIMG_5727.JPGIMG_5735.JPGIMG_5651.JPG

 


   
Останні новини
28 Січня17:23 В ДСНС відбулася семінар-нарада щодо організації роботи із запобігання корупції та виявлення її проявів
28 Січня17:08 Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань!
28 Січня17:03 Безпека на дорозі в зимовий період: основні правила безпечного пересування
28 Січня16:31 Шепетівський район: фахівці ДСНС продовжують перевіряти стан протипожежного захисту закладів із масовим перебуванням людей
28 Січня16:21 Новоушицький район: відбулося заняття з працівниками ДСНС з питань безпеки дорожнього руху
28 Січня15:56 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
28 Січня15:21 На Деражнянщині фахівці ДСНС здійснюють протипожежні відпрацювання населених пунктів
28 Січня14:55 Красилівські рятувальники роз'яснюють краянам правила безпечної поведінки на льоду
28 Січня14:32 Ізяславські вогнеборці відточували дії з гасіння пожежі у лікувальному закладі
28 Січня14:31 Хмельницький: рятувальники ДСНС на колегії облдержадміністрації розглянули питання забезпечення пожежної безпеки на об’єктах із масовим перебуванням людей
28 Січня14:14 Рятувальникам Віньковеччини нагадали вимоги у сфері антикорупційного законодавства України
28 Січня14:05 Старокостянтинівський район: рятувальники проводять профорієнтаційні бесіди з майбутніми випускниками шкіл
28 Січня12:35 Хмельницький: працівники Головного управління взяли участь у семінар-нараді щодо запобігання корупції
28 Січня11:14 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 1 тис. 528 вибухонебезпечних предметів
28 Січня11:12 Надзвичайники перевіряють стан протипожежного захисту закладів із масовим перебуванням людей
Останні новини