ГоловнаОстанні новини22 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Рятувальники дбають про безпеку маленьких громадян

Опубліковано: 22.10.2017, 09:09

Навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності - є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Тож, фахівці ДСНС проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки, а також влаштовують громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. В розпал навчального року надзвичайники чи не щодня вирушають до шкіл та дитячих садочків, аби поспілкуватися з дітьми та педагогами про правила безпеки.

Для того, щоб майбутнє покоління знало, як діяти в умовах надзвичайної ситуації, 19 жовтня працівники районних підрозділів Управління ДСНС у Чернівецькій області відвідали навчальні заклади, де поспілкувалися із педагогами та учнями. Фахівці Новоселицького районного сектору Управління відвідали Черленівську загальноосвітню школу, а рятувальники з міста Вижниці провели зустріч із викладачами та студентами Вижницького коледжу прикладного мистецтва. Вогнеборці розповіли присутнім про причини, які найчастіше призводять до виникнення пожеж, навчили викладачів та дітей правилам безпеки, котрих слід дотримуватись, аби запобігти пожежі. Разом з тим, рятувальники приділили увагу роз’ясненню правильних дій на випадок виникнення пожежі у навчальному закладі. Рятувальники пояснили, як саме повинна проводитися евакуація з приміщення, вказали на загрозу паніки, важливість утримання вільними шляхи евакуації та наголосили на необхідності діяти чітко та злагоджено.

Цього ж тижня на Волині, до 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини завітали учні четвертого класу луцької школи-гімназії. Для маленьких гостей співробітники Служби порятунку провели урок безпеки життєдіяльності. Діти дізналися чимало цікавої інформації про функціонування пожежно-рятувальної служби краю, пригадали основні вимоги безпеки, переглянули навчальні відеофільми та ролики, а також отримали тематичні листівки.

Крім того, рятувальники продемонстрували школярам зразки бойового одягу. Діти довідалися про специфіку та призначення тепловідбивного, ізолюючого костюмів, а найбільш активні навіть приміряли окремі елементи спорядження. Під час практичної частини уроку учні спостерігали, як рятувальники розрізали металеві елементи гідравлічними ножицями, як за допомогою пневмокомплекту за лічені секунди вдалося підняти пожежне авто та долучилися до приборкання імітованої пожежі.

Водночас закарпатські рятувальники провели пожежно-тактичні тренування в обласному спеціалізованому дитячому пульмонологічному санаторії «Малятко», що в с. Оноківці Ужгородського району. Основною метою заходу було відпрацювання спільних дій вогнеборців та персоналу санаторію, а також інших служб життєзабезпечення на випадок виникнення пожежі у закладі із цілодобовим та масовим перебуванням дітей.

Загалом, різноманітні просвітницькі акції, екскурсії до пожежних частин, уроки безпеки та тренування відбулися цього тижня по всій території України.


Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
27 Вересня17:50 Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території гуртожитку Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
27 Вересня15:02 У столиці пройшли Всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021»
27 Вересня15:00 Як ліквідувати загоряння в автомобілі самотужки (ВІДЕО)
27 Вересня14:58 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
27 Вересня14:30 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
27 Вересня10:36 Хмельницький район: рятувальники здійснили огляд готовності органів місцевого самоврядування до роботи в умовах осінньо-зимового періоду
27 Вересня09:56 БАТЬКИ! Важливо навчати дітей правил поведінки під час виникнення надзвичайної ситуації!
27 Вересня09:36 Шепетівський район: полонські рятувальники закликали громадян не спалювати сміття і суху рослинність
27 Вересня09:16 У Хмельницькому рятувальники впевнились у пожежній безпеці святкової ярмарки
27 Вересня08:59 Перша допомога при опіках
27 Вересня08:57 Обережно – ртуть!
27 Вересня08:19 Обережно, чадний газ!
27 Вересня07:58 Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань!
26 Вересня15:54 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
26 Вересня15:53 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
Останні новини