ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 12523

Останні новини

7 Квітня15:58 ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ПОЖЕЖА ЗАСТАЛА ВАС У ПРИМІЩЕННІ
Як врятуватись під час пожежі у приміщенні - дотримуйтесь послідовності наступних дій
7 Квітня15:55 Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань!
Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, не нехтуйте правилами пожежної безпеки
7 Квітня14:58 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
За даними УкрГідрометцентру, вночі 8 квітня у східних та Запорізькій областях очікуються сильні заморозки 0-5° (ІІ рівень небезпечності), на решті території країни на поверхні ґрунту заморозки 0-5° (І рівень небезпечності).
7 Квітня14:38 Навчайте дітей правил поведінки у разі надзвичайної ситуації!
Коли мова йде про дітей, необхідно з усією відповідальністю поставитися до питання їх ознайомлення з правилами пожежної безпеки, а також до контролю над дотриманням цих норм. Дитячі пустощі часто стають причиною небезпечних спалахів, при цьому дитина виявляється не тільки винуватцем, але й жертвою пожежі.
7 Квітня14:28 Пам'ятайте: відповідальність рятує життя!
Шановні подоляни та гості нашого краю! Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу
7 Квітня14:26 Наслідки людської недбалості
«З болем у серці, що з вами люди? Лебідка сиділа до останнього на гнізді, а крім неї в очереті ще були качки!» Саме з таким словами звернулася мешканка м. Городок на своїй сторінці у Facebook до людей. Неподалік її дому «нелюди» підпалили очерет, і вона на власні очі бачила, який біль та шкоду несуть подібні дії. Це банальна людська недбалість, байдужість, необізнаність та нелюдське ставлення до всього живого, адже вогонь не щадить нікого.
7 Квітня14:19 Збережи своє життя і майно та не нашкодь природі – дотримуйся правил пожежної безпеки в екосистемах!
Зважаючи на загрозу виникнення загорянь з підвищенням температурних показників, закликаємо не провокувати пожежі на відкритих територіях
7 Квітня10:32 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!
Нерідко дитяча допитливість призводить до травмування, і щонайгірше — може навіть вартувати життя. У період вимушених канікул питання безпеки юних українців набуває особливої актуальності, адже у зв'язку із введеним в країні карантином вони, найвірогідніше, залишаються без належної уваги дорослих.
7 Квітня09:42 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
17 березня Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
7 Квітня09:27 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками.
7 Квітня09:07 Увага! Попередження про лавинну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 7 квітня, у зв’язку з відлигою, на високогір’ї Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
7 Квітня08:19 Полонські рятувальники продовжують протидіяти поширенню інфекційних захворювань (ВІДЕО)
Проведення обробки вулиць деззасобами є ефективним методом у боротьбі з поширенням вірусних інфекцій. Спеціальний дезінфікувальний розчин здатний знешкодити патогенні мікроорганізми цим самим запобігти розповсюдженню інфекційним захворюванням.
6 Квітня21:03 ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ПОЖЕЖА ЗАСТАЛА ВАС У ПРИМІЩЕННІ
✔️ Ви прокинулись від шуму пожежі й запаху диму, – не сідайте в ліжку, а скотіться з нього на підлогу та повзіть під хмарою диму до дверей вашого приміщення, але не відчиняйте їх відразу;
6 Квітня21:01 Пам'ятайте: відповідальність рятує життя!
Шановні подоляни та гості нашого краю! Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу
6 Квітня20:59 Чому не можна спалювати рослинні рештки, і до чого це призводить
Під час згоряння 1 т рослинних решток вивільняється 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали й низка канцерогенних сполук. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини - одні з найотруйніших для людини речовин.
6 Квітня20:08 Навчайте дітей правил поведінки у разі надзвичайної ситуації!
Коли мова йде про дітей, необхідно з усією відповідальністю поставитися до питання їх ознайомлення з правилами пожежної безпеки, а також до контролю над дотриманням цих норм. Дитячі пустощі часто стають причиною небезпечних спалахів, при цьому дитина виявляється не тільки винуватцем, але й жертвою пожежі.
6 Квітня14:25 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 14 осіб та ліквідували 5 тис. 633 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 30.03 по 05.04) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
6 Квітня11:20 Наслідки людської недбалості
Під час випалювання сухої трави у ній горять гнізда та кладки яєць різних птахів. З випалених місць пернаті йдуть назавжди, а значить - і від нас, людей. Відлітають якомога далі й пташки, яким, через випалення їхньої здобичі, не вистачає їжі. А ми дивуємося, чому яблука та сливи поїли черви, а споконвічно українські калину та мальву знищила тля, чому вже нічого не можна виростити без обприскування хімікатами. Відповідь же лежить на згарищах нашої прекрасної Української землі.
6 Квітня11:15 м. Кам’янець-Подільський: рятувальники провели дезінфекцію оптового ринку міста (ВІДЕО)
6 квітня надзвичайники 5 Державної пожежно-рятувальної частини провели дезінфекцію оптового ринку на вул. Князів Коріатовичів у м. Кам’янець-Подільський.
6 Квітня11:10 Рятувальники Хмельниччини під час спільного рейду з представниками Національної поліції та Державної екологічної інспекції притягнули до адміністративної відповідальності трьох паліїв
5 квітня фахівці структурних підрозділів Головного управління ДСНС України в області здійснили спільні рейди територією краю з представниками Національної поліції та Державної екологічної інспекції.
6 Квітня10:04 Ярмолинецькі рятувальники систематично проводять дезінфекцію на території селища (ВІДЕО)
Рятувальники Служби порятунку продовжують цілодобово протистояти поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на територію Хмельницької області.
5 Квітня20:57 Рятувальники Хмельниччини цілодобово проводять протиепідемічні заходи у всіх куточках області (ВІДЕО)
На виконання доручення Прем’єр-міністра України рятувальники Хмельниччини продовжують протидіяти поширенню коронавірусної інфекції на території області.
5 Квітня12:08 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
17 березня Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
5 Квітня12:04 Рятувальники щоденно долучаються до комплексу заходів, спрямованих на протидію поширення коронавірусної інфекції
В рамках комплексної роботи, направленої на протидію поширенню коронавірусної інфекції, рятувальники безперервно здійснюють протиепідемічну заходи по всій країні.
4 Квітня21:40 Хмельницький район: рятувальники продовжують здійснювати протиепідемічні заходи
4 квітня рятувальники 25 Державного пожежно-рятувального поста здійснили санітарну обробку вулиць у селі Копистин та станції Богданівці.

    Твіт