ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 10051

Останні новини

21 Липня11:01 Всі підрозділи МВС активно працюють у день голосування
Національна поліція, Державна прикордонна служба, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Національна гвардія України та Державна міграційна служба виконує завдання по забезпеченню безпеки під час виборів. Про це під час селекторної наради заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.
21 Липня10:41 Хмельницька область: рятувальники забезпечують безпеку громадян під час процесу волевиявлення
21 липня з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки рятувальники Хмельниччини здійснюють чергування на усіх об’єктах області, задіяних до проведення позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України.
21 Липня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 21 липня у південних, східних, центральних, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Київській та Житомирській областях надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
20 Липня22:09 Білогірський район: рятувальники нагадали громадянам, як безпечно поводитися на воді
20 липня працівники Білогірського районного сектору провели рейдову перевірку дотримання громадянами правил безпеки під час відпочинку біля ставків Білогірщини.
20 Липня20:59 Віньковецький район: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час купання
З настанням спеки серед жителів району пожвавився відпочинок на воді. Більшість людей, а особливо діти, полюбляють проводити свій вільний час на березі прохолодної водойми. Аби їхнє дозвілля було безпечним, рятувальники часто проводять рейди, під час яких нагадують відпочивальникам правила безпечної поведінки на воді.
20 Липня19:06 Ізяславський район: рятувальники дбають про безпеку краян на воді
20 липня фахівцями Ізяславського районного сектору проведено профілактичний рейд місця відпочинку на річці Горинь.
20 Липня18:27 Чемеровецький район: рятувальники проводять профілактичні заходи в місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах
20 липня співробітники Чемеровецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели профілактичні заходи з метою недопущення виникнення надзвичайних подій на водних об’єктах.
20 Липня17:45 Шепетівський район: рятувальники закликають громадян бути обережними під час відпочинку в лісі та поблизу водойм
20 липня шепетівські рятувальники, озброївшись листівка із застереженнями вирушили у черговий рейд найпопулярнішими місцями відпочинку громадян, аби запобігти трагічним випадкам на воді та попередити виникнення пожеж в екосистемах.
20 Липня17:41 Славутський район: рятувальники патрулюють у місцях відпочинку на водних об'єктах
20 липня рятувальники Славутського районного сектору здійснили інформаційні заходи на водоймах району як на облаштованих пляжах, так і в стихійних місцях відпочинку поблизу річок та ставків.
20 Липня16:53 Красилівський район: рятувальники нагадали відпочиваючим правила безпечної поведінки на воді
На вулиці спекотна погода і багато людей відвідує місця для купання. На жаль, не всі громадяни усвідомлюють, яку небезпеку може нести вода для тих, хто поводить себе надто безпечно і необачно, наражаючи своє життя, а іноді та життя інших на небезпеку.
20 Липня16:36 Деражнянський район: рятувальники патрулюють у місцях відпочинку на водних об’єктах
Сезон купання у розпалі, тож аби у відпочивальників не виникало різних непередбачуваних ситуацій під час відпочинку на водних об’єктах, рятувальники патрулюють не лише у найпопулярніших місцях дозвілля біля води, але й навідуються до місць, непристосованих для такого виду відпочинку.
20 Липня16:07 Рятувальники Хмельниччини закликають громадян дотримуватись основних вимог безпеки на воді та під час відпочинку на природі
З настанням спеки серед жителів та гостей міста пожвавився відпочинок поблизу водойм та на природі. Більшість людей, а особливо діти, полюбляють проводити свій вільний час на березі прохолодної водойми чи в затінку лісу. Аби їхнє дозвілля було безпечним, рятувальники часто проводять рейди, під час яких нагадують відпочивальникам правила безпечної поведінки.
20 Липня15:44 Теофіпольський район: вогнеборці запобігають загорянням в екосистемах
20 липня співробітники Теофіпольського районного сектору здійснили рейд лісовими масивами поблизу на території Михнівської сільської ради.
20 Липня15:31 Полонський район: рятувальники провели патрулювання у місцях відпочинку на водних об’єктах
20 липня фахівці Полонського районного сектору провели патрулювання у місцях відпочинку біля водойм у місті Полонному, аби нагадати відпочивальникам правила поведінки на воді.
20 Липня15:12 Летичівський район: рятувальники проводять бесіди з краянами біля водойм
20 липня рятувальники провели рейдове відпрацювання найпопулярніших серед жителів Летичівського району місць відпочинку поблизу водойм.
20 Липня15:04 Ярмолинецький район: рятувальники закликають відпочивальників безпечно поводитись на воді
Питання безпеки людей на воді – гостре та актуальне, особливо під час купального сезону. Тож 20 липня, аби запобігти трагічним випадкам, співробітники Служби порятунку Ярмолинецького району здійснили патрулювання місцями відпочинку громадян поблизу водних об’єктів.
20 Липня14:59 Дунаєвецький район: рятувальники провели рейд по водоймах та природних екосистемах району
20 липня рятувальники Дунаєвеччини здійснили рейд місць масового відпочинку людей на водних об’єктах та природних екосистемах з метою недопущення непередбачуваних ситуацій під час відпочинку краян на водних об’єктах та відпочинку лісових масивах.
20 Липня14:50 Кам’янець-Подільський район: рятувальники закликали громадян бути обережними на воді
20 липня рятувальники 2 Державного пожежно-рятувального загону здійснили інформаційно-роз’яснювальні заходи на водоймах району.
20 Липня12:40 Городоцький район: рятувальники дбають про безпеку краян на воді
Питання безпеки людей на воді – гостре та актуальне, особливо під час купального сезону. Тому, 20 липня, аби запобігати трагічним випадкам, співробітники Служби порятунку Городоччини здійснили патрулювання місцями відпочинку громадян поблизу водних об’єктів.
20 Липня08:00 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій другий рік поспіль лідирує у рейтингу інформаційної прозорості
За результатами проведеного Держкомтелерадіо моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади, Державна служба з надзвичайних ситуацій знову увійшла до списку лідерів рейтингу інформаційної прозорості у першому півріччі 2019 року.
20 Липня07:58 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 21 липня позачергових виборів до Верховної Ради України, з 9 години 15 липня органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.
20 Липня07:58 Рятувальники ДСНС дбають про збереження врожаю
Аби жнивна кампанія пройшла без втрат, по всій країні рятувальники перевіряють дотримання аграріями протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Як правило, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.
20 Липня07:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 19-21 липня у південних, східних, центральних, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, 21 липня і в Київській та Житомирській областях надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
20 Липня07:53 Звернення ДСНС до жителів Хмельниччини стосовно дотримання правил пожежної безпеки під час жнив
Пора жнив – особливий пожежонебезпечний період. Загрозу для врожаю створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.
19 Липня17:22 м. Хмельницький: відбувся інструктаж з працівниками ДСНС та МПК щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях
19 липня під головуванням начальника Хмельницького міськрайоного управління Дмитра Урунова та начальника 1 державного пожежно-рятувального загону Олександра Свірчука відбулась нарада з особовим складом Хмельницького міськрайонного управління, 1 державного пожежно-рятувального загону, навчально-методичного центру, Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області та місцевих пожежних команд. На заході розглядались питання стосовно забезпечення пожежної безпеки під час позачергових виборів до Верховної Ради.

    Твіт