1 Березня15:55
ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ПОЖЕЖА ЗАСТАЛА ВАС У ПРИМІЩЕННІ
Ви прокинулись від шуму пожежі й запаху диму, – не сідайте в ліжку, а скотіться з нього на підлогу та повзіть під хмарою диму до дверей вашого приміщення, але не відчиняйте їх відразу.
1 Березня14:00
Обережно, чадний газ!
Сумна статистика свідчить, що найчастіше випадки отруєння чадним газом трапляються внаслідок порушення правил експлуатації газових приладів, пічного опалення та нехтування елементарними вимогами правил безпеки життєдіяльності, дотримання яких допоможе зберегти здоров’я та життя. Часто в житлових приміщеннях, бажаючи зберегти тепло, зачиняють витяжку, коли ще не прогоріло паливо. Отруєння людей чадним газом – найпоширеніше під час опалювального сезону.
1 Березня13:56
Повінь, паводок
Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварії на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин.
1 Березня13:56
Перша допомога при опіках
Посадіть або покладіть постраждалого, негайно припиніть вплив високої температури; негайно припиніть вплив високої температури.
1 Березня13:53
Якщо ваша автівка загорілася...
Як відомо, автомобіль повністю вигорає за двадцять хвилин. До того ж достатньо лише п’яти хвилин, щоб ушкодження для автівки були фатальними.
1 Березня11:57
Про безпеку вашої дитини. Звернення до батьків
Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.
1 Березня10:58
Обережно - ртуть!
Ртуть - метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легко рухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. Температура плавлення - 38,870С. З підвищенням температури випаровування ртуті збільшується. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні.
1 Березня09:51
Дії після повені, паводка
Переконайтесь, що ваше житло не отримало внаслідок повені ніяких ушкоджень та не загрожує заваленням, відсутні провалини в будинку і навколо нього, не розбите скло і немає небезпечних уламків та сміття.
1 Березня09:00
Вогнеборці нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
У період опалювального сезону, традиційно, різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. До цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян.
1 Березня08:08
Фахівці Служби порятунку проводять превентивну роботу серед молодого покоління
Дбати про безпеку дітей, навчати їх правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – актуальне завдання для всіх дорослих, адже діти – майбутнє нації. Зі свого боку рятувальники докладають максимальних зусиль, щоб попередити виникнення надзвичайних подій за участю молодокго покоління: здійснюють активну інформаційно-роз’яснювальну роботу, зокрема, в закладах освіти; влаштовують для дітлахів пізнавальні екскурсії; спілкуються про створення безпечного середовища для дітей з батьками та педагогамии; а також долучаються до інших активностей за участю малечі.
1 Березня08:05
Увага! Попередження про підйом рівнів води
За інформацією УкрГірометцентру, 1-2 березня на початку Днiстровського водосховища на дiлянцi Рухотин - Жванець очiкується мiсцями скресання криги, льодохiд, при цьому можливе формування заторiв льоду з рiзким коливанням рiвнiв води, без негативних наслiдкiв. 1 - 2 березня на дiлянцi р.Рата Волиця – Межирiччя (Львiвська область) очікується продовження пiдйому рiвнiв води на 0,3-0,8 м над рівнем на 20 годину 28 лютого з подальшим затоплення заплав та с/г угiдь. Можливе досягнення та перевищення вiдмiток затоплення господарських об’єктів, окремих садиб та будинків у Червоноградському районi Львiвської області (рiвень небезпеки помаранчевий).