ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 21241

Останні новини

3 Грудня15:54 Хмельницькі рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту
3 грудня надзвичайники провели нараду з працівниками управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради. Фахівці ДСНС обговорили питання щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті громадян на території Хмельницької міської територіальної громади.
3 Грудня15:48 Летичівські рятувальники не припиняють профілактичну роботу серед населення щодо безпечного господарювання в оселях
3 грудня рятувальники здійснили протипожежне відпрацювання села Голенищево Летичівської територіальної громади.
3 Грудня14:51 На Хмельниччині надзвичайники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону
3 грудня рятувальники спільно із правоохоронцями, соцпрацівниками та з представниками ЗМІ здійснили комплексне відпрацювання житлового сектору обласного центру та Хмельницької територіальної громади.
3 Грудня14:31 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
В ДСНС триває кампанія з вакцинації особового складу та працівників від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Особовий склад Служби порятунку усвідомлює важливість якнайшвидшого вироблення колективного імунітету проти коронавірусної хвороби, тому виявляє бажання вакцинуватися з метою подолання пандемії. Зокрема, станом на 03 грудня, вже 95,6 % рятувальників беруть участь у кампанії з вакцинації, із них 88,5 % пройшли повний курс щеплень (отримали обидві дози вакцини).
3 Грудня14:29 Свою роботу розпочав офіційний портал добровільної та місцевої пожежної охорони
Відтепер уся корисна інформація щодо діяльності та розвитку добровільної і місцевої пожежної охорони зібрана на одному порталі, який розпочав свою роботу.
3 Грудня13:45 Шепетівський район: рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту та служби у справах дітей
3 грудня шепетівські рятувальники зустрілися з працівниками відділу служби у справах дітей Плужненської сільської ради та соціальними робітниками
3 Грудня13:00 Шепетівський район: славутські рятувальники ознайомили громадян з правилами пожежної безпеки
2 грудня славутські рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування, соціальними працівниками провели на території с. Миньківці с
3 Грудня12:54 Кам’янець-Подільський район: фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону
2 грудня надзвичайники смт Смотрич провели комплексне інформаційно-профілактичне відпрацювання серед мешканців сіл Гайове, Діброва, Слобідка Смотиицька, Чорна, Нова Гута та Скіпче.
3 Грудня12:48 Кам’янець-Подільський район: новоушицькі рятувальники проводять роз`яснювальну роботу серед населення
2 грудня новоушицькі рятувальники здійснили профілактичну роботу серед жителів Новоушицької територіальної громади
3 Грудня12:38 Хмельницький район: ярмолинецькі рятувальники вдосконалювали навички з виконання аварійно-рятувальних робіт за допомогою новітньої аварійно-рятувальної техніки та обладнання
2 грудня фахівці Аварійно-рятувального загону провели для ярмолинецьких рятувальників практичні заняття з використанням гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання.
3 Грудня10:49 Шепетівські вогнеборці поспілкувались з жителями міста про пожежну безпеку їхніх осель
2 грудня фахівці ДСНС пройшлися приватним сектором м. Шепетівка, аби поспілкуватись з мешканцями про те, як вберегти їхні оселі від вогню.
3 Грудня10:41 Полонські рятувальники закликали громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у житловому секторі
2 грудня, з метою запобігання виникненню пожеж у приватних домогосподарствах, рятувальники здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу в житловому секторі Полонської ТГ.
3 Грудня10:28 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку своє життя та здоров’я, а також оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку. Особливої актуальності ця проблема набуває в осінньо-зимовий період, коли для обігріву помешкань громадяни застосовують пічне опалення, каміни та електричні прилади.
3 Грудня10:26 Новоушицькі рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у побуті
Аби запобігти загорянням у житловому секторі, співробітники Служби з надзвичайних ситуацій постійно проводять протипожежні рейди серед населення. Цього разу, 2 грудня, спілкуючись із жителями Новоушицької територіальної громади, рятувальники нагадали найчастіші причини пожеж в осіньо-зимовий період, наголошуючи, щоб кожен господар дбав про безпеку власної домівки, стежив, щоб не перевантажувати електромережу, під час обігріву оселі не порушувати певних правил безпеки, періодично очищати димарі та не залишати надовго без нагляду увімкнені електроприлади тощо.
3 Грудня09:27 БАТЬКИ! Важливо навчати дітей правил поведінки під час виникнення надзвичайної ситуації!
Коли мова йде про дітей, необхідно з усією відповідальністю поставитися до питання їх ознайомлення з правилами пожежної безпеки, а також до контролю над дотриманням цих норм. Дитячі пустощі часто стають причиною небезпечних спалахів, при цьому дитина виявляється не тільки винуватцем, але й жертвою пожежі.
3 Грудня09:26 Поводження з вибухонебезпечними предметами: все, що потрібно знати
Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет, у жодному разі не торкайтесь його – це небезпечно! Знайдені боєприпаси мають бути знешкоджені та знищені тільки фахівцями!
3 Грудня09:25 ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО ПОЖЕЖА ЗАСТАЛА ВАС У ПРИМІЩЕННІ
✔️ Ви прокинулись від шуму пожежі й запаху диму, – не сідайте в ліжку, а скотіться з нього на підлогу та повзіть під хмарою диму до дверей вашого приміщення, але не відчиняйте їх відразу;
3 Грудня09:25 Як ліквідувати загоряння в автомобілі самотужки (ВІДЕО)
Загоряння в автомобілі зараз не рідкість, особливо, якщо не стежити за станом авто та нехтувати правилами безпеки. Загорітися може через несправність електропроводки, гальмівної системи, перегрів двигуна, або ж через несправність рухомих вузлів і деталей автівки.
3 Грудня09:24 Перша допомога при опіках
Посадіть або покладіть постраждалого, негайно припиніть вплив високої температури; негайно припиніть вплив високої температури.
2 Грудня16:12 Рятувальники Хмельниччини вдосконалюють навички надання домедичної допомоги постраждалим
Значну роль у професійній роботі рятувальників відіграють практичні вправи із домедичного рятування потерпілих, які відпрацьовуються на спеціальних муляжах та тренажерах. Такі тренування вкрай необхідні, адже під час автопригоди чи іншої небезпечної події надзвичайники надають домедичну допомогу першими, допоки на місце події їдуть медики.
2 Грудня15:56 Рятувальники поспілкувалися з мешканцями Летичівщини про основні причини пожеж у житловому секторі
Одним з головних завдань рятувальників є профілактика виникнення пожеж у житловому секторі та загибелі людей на них. Саме тому летичівські вогнеборці, 2 грудня здійснили рейд вулицями села Бохни. Особливу увагу під час проведення відпрацювання зосередили на малозахищених верствах населення, які є найбільш уразливим до численних небезпек – багатодітні сім’ї, самотні літні люди, а також неблагополучні родини чи особи, що зловживають алкоголем.
2 Грудня15:51 Хмельницькі рятувальники обговорили питання пожежної безпеки з соцпрацівниками та старостами сіл
02 грудня в Солобковецькому сільському будинку культури відбулася нарада у якій взяли участь рятувальники.
2 Грудня15:44 Красилівські рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
2 грудня, рятувальники Хмельницького районного управління здійснили профілактичне відпрацювання житлового сектору села Кузьмин Щиборівської територіальної громади.
2 Грудня15:28 Волочиські рятувальники навчають мешканців правил пожежної безпеки у побуті
З метою покращення обізнаності громадян та запобігати виникненню пожеж, 2 грудня волочиські рятувальники здійснили відпрацювання у житловому секторі с. Сарнів, Війтовецької територіальної громади.

    Твіт