ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 10476

Останні новини

15 Вересня12:15 Ізяславський район: вогнеборці провели профілактичні рейди в природних екосистемах
15 вересня рятувальники Ізяславського районного сектору здійснили патрулювання природних екосистем на території району задля запобігання виникненню пожеж.
15 Вересня11:37 Старокостянтинівські рятувальники закликають подолян бути обережними в місцях відпочинку поблизу водойм та у лісах
14 вересня працівники Старокостянтинівського районного сектору активізували роботу у місцях відпочинку на водних об’єктах та в лісових масивах поблизу міста Старокостянтинів, аби вкотре нагадати громадянам правила безпечної поведінки в екосистемах.
15 Вересня11:34 Шепетівський район: рятувальники проводять патрулювання щодо дотримання правил безпечної поведінки в екосистемах та на водоймах
14 вересня рятувальники провели патрулювання щодо дотримання правил безпечної поведінки в екосистемах та на водоймах Шепетівського району. Під час бесід з відпочивальниками рятувальники проінформували про основні причини загибелі людей на водоймах, а саме: купання в нетверезому стані, порушення правил поведінки на водних об’єктах.
15 Вересня11:26 Полонський район: рятувальники вкотре закликають громадян бути обережними під час відпочинку в лісових масивах
Найчастіше причиною нещасних випадків є людська недбалість та необережність. Тож, аби уникнути нещасних випадків під час відпочинку в лісі, 14 вересня фахівці Служби порятунку Полонського району вирушили в рейд до лісових масивів.
15 Вересня10:59 Славутський район: рятувальники вкотре закликали громадян бути обережними в місцях масового відпочинку громадян поблизу водойм та в екосистемах
15 вересня рятувальники вирушили в рейд до лісових масивів та місць відпочинку громадян поблизу водойм.
15 Вересня10:27 Віньковецький район: рятувальники поспілкувались з громадянами щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах
Аби не допустити пожеж у природних екосистемах 15 вересня рятувальники Віньковецького районного сектору здійснили профілактичні заходи на території Віньковецької селищної ради.
15 Вересня09:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
За даними УкрГідрометцентру, 15-16 вересня в Україні, крім Карпат, утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки. У Києві та Київській області 15-16 вересня утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
15 Вересня08:21 Збірна команда ДСНС України вирушила на 25-й Чемпіонат світу IRO серед пошуково-рятувальних собак
З 17 по 22 вересня у місті Вільжуст Французької Республіки відбудеться 25 Чемпіонат світу Міжнародної організації рятувальних собак (IRO) серед пошуково-рятувальних собак.
14 Вересня15:29 Шепетівський район: рятувальники нагадали людям правила пожежної безпеки під час відпочинку у лісі
14 вересня співробітники ДСНС завітали до найбільш відвідуваних та улюблених місць громадян, а саме до лісових масивів поблизу м. Шепетівка.
14 Вересня15:07 Старокостянтинівський район: рятувальники відпрацювали житловий сектор Іршиківської сільської ради
13 вересня працівники Старокостянтинівського районного сектору здійснили профілактичне відпрацювання населених пунктів Іршиківської сільської ради, а саме сіл Іршики, Малашівука, Хижники, та Яремичі.
14 Вересня12:11 Шепетівський район: рятувальники закликають краян безпечно поводитись на воді
14 вересня, аби запобігти трагічним випадкам, шепетівські рятувальники здійснили патрулювання місцями відпочинку громадян поблизу водойм Шепетівського району.
14 Вересня11:10 Полонський район: рятувальники провели патрулювання в екосистемах на території району
З метою недопущення пожеж в природних екосистемах, 13 вересня рятувальники пройшлися місцями відпочинку у лісових масивах, де полюбляють проводити своє дозвілля краяни.
13 Вересня16:40 Волочиські рятувальники закликають краян бути обережними під час купання у водоймах
13 вересня волочиські рятувальники здійснили черговий рейд місцями відпочинку громадян біля водойми у с. Користова.
13 Вересня16:00 Теофіпольські рятувальники знайомили молодших школярів із секретами Служби порятунку
13 вересня у дворі Святецької загальноосвітньої школи з’явилось яскраво-червоне пожежне авто. Це вогнеборці, вирішивши напередодні вихідних нагадати школярам правила, що допоможуть запобігти різним непередбачуваним ситуаціям, завітали з акцією «Запобігти. Врятувати. Допомогти.».
13 Вересня15:34 Шепетівський район: працівники поліції нагадали рятувальникам правила дорожнього руху
13 вересня працівники Національної поліції завітали до місцевого підрозділу ДСНС, аби вкотре нагадати правила безпеки під час автомобільного руху для забезпечення безаварійної експлуатації дорожніх транспортних засобів, запобігання випадків загибелі та дорожньо-транспортного травматизму в оперативно-рятувальних підрозділах області та забезпечення належного рівня дисципліни руху на автошляхах.
13 Вересня15:27 Старосинявські рятувальники провели тактичні навчання на території районного центру централізованих робіт
13 вересня на території центру централізованих робіт смт Стара Синява відбулись спільні пожежно-тактичні навчання з працівниками підприємства та пожежно-рятувального підрозділу.
13 Вересня15:23 Старокостянтинівські рятувальники навчали лікарів діям у разі пожежі
13 вересня у будівлі районної лікарні міста Старокостянтинів відбулися об’єктові навчання, під час яких медичні працівники навчалися діяти у разі виникнення надзвичайних подій.
13 Вересня15:15 Ізяславський район: рятувальники нагадують населенню про заборону випалювання сухої трави
13 вересня працівники Ізяславського районного сектору здійснили профілактичний рейд у лісових масивах поблизу міста Ізяслав.
13 Вересня15:04 Ізяславський район: вогнеборці навчають селян правил безпеки у побуті
З метою покращення обізнаності громадян та запобігання виникненню пожеж 13 вересня працівники Ізяславського районного сектору здійснили відпрацювання на території Кунівської сільської ради.
13 Вересня14:52 м.Нетішин: фахівці ДСНС навчали працівників школи мистецтв діям у разі пожежі
13 вересня відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту в Нетішинській міській школі мистецтв. Метою заходу було відпрацювати дії органів управління та сил ЦЗ закладу в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Крім того, було відпрацьовано порядок взаємодії з іншими службами міста.
13 Вересня14:16 м. Кам’янець-Подільський: ДСНСівці навчали викладачів та студентів університету діяти в умовах небезпеки
12 вересня надзвичайники провели об’єктові тренування із залученням служб цивільного захисту на території Подільського Державного аграрно-технічного університету у м.Кам’янець-Подільський.
13 Вересня12:50 Віньковецький район: рятувальники закликають громадян не допускати пожеж в екосистемах
Аби не допустити пожеж у природних екосистемах, 13 вересня рятувальники Віньковецького районного сектору здійснили профілактичні заходи на території Віньковецької селищної та Карачієвецької сільської рад.
13 Вересня12:07 м. Кам’янець-Подільський: рятувальники перевірили готовність сил і засобів до реагування на можливі надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період
13 вересня на території 2 Державного пожежно-рятувального загону було здійснено контрольну перевірку готовності техніки житлово-комунальних господарств та служб взаємодії міста і району до роботи в осінньо-зимовий період.
13 Вересня11:19 90 випуск телепередачі хмельницьких рятувальників "Служба 101"
Масштабні пожежі, запеклі змагання, корисні знання у черговому випуску головної телепередачі рятувальників Хмельниччини Служба «101». Тож гарного Вам перегляду, друзі!
13 Вересня10:56 Деражнянський район: рятувальники закликають людей не шкодити довкіллю
Аби запобігти випадкам загорянь в екосистемах, 13 вересня рятувальники Деражнянщини здійснили патрулювання лісових масивів поблизу м. Деражня, а також поспілкувались з жителями приватного сектору міста.

    Твіт