ГоловнаПРО ГУСтруктураОперативно-координаційний центр
 Версія для друку

 Оперативно-координаційний центр

петришин.jpg

Начальник центру

ПЕТРИШИН

Вадим Васильович

+38 (0382) 69-91-10

 

Основними завданнями Оперативно-координаційного центру є:

  1.  Організація та реалізація державної політики в сфері оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, проведення аварійно-рятувальних робіт, а також захисту постраждалого населення.
  2. Організація гасіння пожеж, проведення рятувальних робіт на об’єктах та в населених пунктах області, участь у ліквідації наслідків аварій, катастроф та стихійного лиха. Визначення та контроль порядку організації гарнізонної та караульної служби в підрозділах області.
  3. Розроблення та реалізація заходів щодо підтримання готовності органів управління і підпорядкованих сил до дій по реагуванню на надзвичайні ситуації.
  4. Організація виконання робіт щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів, у тому числі часів Великої Вітчизняної війни.
  5. Здійснення контролю за виконанням заходів щодо вдосконалення професійної підготовки особового складу, дотримання ним дисципліни і законності. Проведення роботи з підвищення боєздатності підрозділів області.
  6. Здійснення інформаційного забезпечення в сфері оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, проведення аварійно-рятувальних робіт.
  7. Контроль за підготовкою особового складу органів управління і підпорядкованих сил та адміністративного апарату потенційно - небезпечних об’єктів на території області діям в умовах надзвичайних ситуацій.
  8. Впровадження вітчизняного та зарубіжного досвіду роботи в організації оперативного реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, проведення аварійно-рятувальних робіт.
    Твіт