Контраст
Шрифт

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

 

 Начальник сектору

ЧЕРВАТЮК
Роман Васильович

+38 (0382) 619-469

 Основними завданнями Сектору з питань запобігання та виявлення корупції є:
  1. Розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов'язаним з корупцією.
  2. Організація роботи з оцінки корупційних ризиків у діяльності підпорядкованих та структурних підрозділах Головного управління, підготовки заходів щодо їх усунення, внесення керівнику такого відповідального суб’єкта відповідних пропозицій.
  3. Надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції.
  4. Здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування начальника Головного управління, Управління власної безпеки та протидії корупції ДСНС про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання.
  5. Перевірка факту подання декларацій суб’єктами декларування та повідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному відповідно до Закону порядку.
  6. Здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі в підпорядкованих підрозділах Головного управління.
  7. Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону, у тому числі в підпорядкованих підрозділах Головного управління.
  8. Здійснення повноважень у сфері захисту викривачів відповідно до Закону.
  9. Інформування начальника Головного управління, Управління власної безпеки та протидії корупції ДСНС, Національного агентства, інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, у випадках передбачених законом, про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.