ГоловнаПРО ГУ ДСНСКерівництвоЮра Сергій Валентинович
 Версія для друку

ЮРА СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям

yura.jpg

Призначений на посаду заступника начальника Головного управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту наказом ДСНС Укараїни (по особовому складу цивільного захисту) від 11.08.2015 р. №439.

 

Народився 28 лютого 1973 року у м. Рівне Рівненської області.

 

Освіта: вища. Службу розпочав у жовтні 1990 року курсантом Львівського пожежно-технічного училища МВС України, яке закінчив у 1993 році.

 

У 1993 році призначений на посаду інспектора 1-ї самостійної воєнізованої пожежної частини м. Рівне Відділу пожежної охорони УВС у Рівненській області. У 1998 році - на посаді старшого інженера СДПЧ-1 м. Рівне, у 1999 році – на посаді головного спеціаліста відділення державного пожежного нагляду Відділу ДПО УМВС України у Рівненській області.

 

У 2003 році призначений начальником відділення державного пожежного нагляду Відділу пожежної безпеки. У цьому ж році закінчив Український державний університет водного господарства та природокористування, спеціальність – охорона праці і екологія в будівництві, кваліфікація – інженер-будівельник.

 

У 2004 році призначений на посаду заступника начальника Головного управління – начальник управління наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України в Рівненській області.

 

У 2007 році закінчив Університет цивільного захисту України за спеціальністю пожежна безпека, кваліфікація – інженер з профілактичних робіт та призначений на посаду заступника начальника Головного управління (керівник територіального органу держпожнагляду) – начальник управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України в Рівненській області.

 

У 2008 році закінчив Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю державна служба, кваліфікація – магістр державної служби.

 

У період з 2011 по 2013 роки працював начальником управління Державної інспекції техногенної безпеки України у Рівненській області.

 

У 2013 році призначений на посаду заступника начальника Головного управління з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України в Одеській області.

 

У червні 2014 року призначений на посаду заступника начальника управління з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Волинській області.

 

11 серпня 2015 року призначений заступником начальника Головного управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

 

Державні нагороди України, відзнаки ВРУ та КМУ, відомчі заохочувальні відзнаки: нагрудний знак «Кращий працівник пожежної охорони» у 2003 році, нагрудний знак Держпожбезпеки «За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту» ІІ ступеня у 2009 році.

 

ДЕКЛАРАЦІЯ

    Твіт