ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 7528

Останні новини

20 Серпня17:48 Дунаєвецький район: відбулися тактико-спеціальні навчання, під час яких вогнеборці відточували дії з гасіння пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей
Днями на території Смотрицького будинку-інтернату для громадян похилого віку та людей з інвалідністю, що в смт Смотрич Дунаєвецького району, відбулися тактико-спеціальні навчання, у яких безпосереденю участь взяли рятувальники, спеціалізовані служби взаємодії та персонал об'єкта. Мета - відпрацювання спільних дій в екстреній ситуації.
20 Серпня17:00 м.Нетішин : рятувальники здійснили патрулювання щодо дотримання протипожежних вимог у лісі
18-19 серпня вогнеборцями 3 Державного пожежно-рятувального загону проведено патрулювання щодо дотримання протипожежних вимог у лісі.
20 Серпня16:53 Старокостянтинівські рятувальники протидіють пожежам у природних екосистемах та загибелі людей на воді
20 серпня працівники Старокостянтинівського районного сектору Головного управління ДСНС області спільно із представниками лісогосподарства здійснили рейд у лісових масивах та на водних об’єктах району.
20 Серпня16:40 Ізяславський район: рятувальники вкотре нагадали громадянам правила відпочинку в природних екосистемах
З метою запобігання пожежам в екосистемах, 20 серпня рятувальники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання найпопулярнішими серед жителів Ізяславського району місцями відпочинку.
20 Серпня16:03 Полонський район: рятувальники навчали полончан відпочивати безпечно
20 серпня працівники Полонського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили рейд місцями відпочинку краян в лісопаркових масивах міста Полонне.
20 Серпня15:53 Старосинявський район: рятувальники патрулювали місця масового відпочинку краян
20 серпня фахівці Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили рейд улюбленими місцями відпочинку громадян поблизу водойм.
19 Серпня14:06 Полонський район: рятувальники здійснили рейд лісовими масивами
19 серпня полонські рятувальники здійснили профілактичні рейди, під час яких спілкувалися із любителями відпочинку у навколишніх лісових масивах.
19 Серпня10:34 Шепетівський район: рятувальники ДСНС активно патрулюють лісові масиви
18 серпня Шепетівські рятувальники вирушили в рейди до лісових масивів та місць відпочинку на воді.
18 Серпня12:02 Ярмолинецький район: вогнеборці дбають про пожежну безпеку осель
Упродовж 15-17 серпня працівники Ярмолинецького районного сектору ГУ ДСНС області спільно з представниками соціальних служб району здійснили відпрацювання населених пунктів Солобковецької сільської ради.
18 Серпня11:20 Хмельницька область: триває комплексна перевірка реалізації державної політики у сфері цивільного захисту
18 серпня у Хмельницькому в рамках комплексної перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту області комісія ДСНС України працює в Головному управлінні ДСНС.
18 Серпня09:48 Полонський район: рятувальники взяли участь у спеціальних об'єктових навчаннях
18 серпня працівники Полонського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій взяли участь в спеціальних об'єктових навчаннях, які відбулися на території Полонської центральної районної лікарні.
18 Серпня09:30 Полонський район: вогнеборці тримають на контролі безпеку лісових масивів
18 серпня працівники Полонського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили рейд лісовими масивами району, під час якого вдалося поспілкуватись з відпочивальниками щодо пожежної безпеки зелених насаджень.
17 Серпня15:43 Городоцький район: вогнеборці дбають про пожежну безпеку лісових масивів
17 серпня працівники Городоцького районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили патрулювання навколишніх лісових масивів поблизу міста Городок. На меті у рейдовиків було впевнити у дотриманні любителями відпочинку на природі усіх протипожежних норм.
17 Серпня15:25 Дунаєвецький район: спеціалізовані служби цивільного захисту тренувалися ліквідовувати наслідки захворювання тварин на африканську чуму (ВІДЕО)
17 серпня в рамках комплексної перевірки реалізації стану державної політики у сфері цивільного захисту Хмельницької області комісією ДСНС України була дана ввідна – у тваринницькому комплексі в селі Вихрівка Дунаєвецького району зафіксоване захворювання свиней. Перебіг хвороби та симптоми схожі на африканську чуму свиней. Проведеними дослідженнями спеціалізованою лабораторією ветмедицини підтверджено захворювання на АЧС.
17 Серпня14:37 Ізяславський район: фахівці ДСНС провели протипожежний інструктаж для працівників соціальної сфери
17 серпня у приміщенні територіального центру соціального обслуговування працівники Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області провели бесіду із соціальними працівниками стосовно вимог пожежної безпеки.
17 Серпня12:37 Деражнянські рятувальники здійснюють протипожежні відпрацювання житлового сектору
16-17 серпня працівники Деражнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області завітали до Маниковецької сільської ради, аби поспілкуватись з жителями щодо забезпечення пожежної безпеки осель та норм поведінки у побуті.
17 Серпня11:32 У Дунаєвецькому районі працює комісія ДСНС України щодо комплексної перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту
17 серпня в рамках комплексної перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту у м. Дунаївці розпочала свою роботу комісія ДСНС України.
17 Серпня10:54 Чемеровецький район: рятувальники обстежують заклади освіти на предмет пожежної безпеки
Упродовж 16-17 серпня фахівці Чемеровецького районного сектору ГУ ДСНС у складі комісії, до якої увійшли освітяни та представники відповідних служб, здійснили візити до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району у селах Сокиринці, Андріївка, Шидлівці та Криків.
17 Серпня10:38 Рятувальники Білогірщини не втомлюються нагадувати громадянам протипожежні правила під час відпочинку в лісових масивах
17 серпня у лісовому масиві біля селища Тростянка Білогірського району рятувальники здійснили рейдову перевірку місць відпочинку громадян щодо недопущення виникнення лісових пожеж.
16 Серпня18:29 Хмельницька область: в ефір вийшла чергова тематична телепередача хмельницьких рятувальників «СЛУЖБА 101» (ВІДЕО)
В ефірі місцевих телеканалів Ексклюзив та TV7+ вийшла чергова тематична телепередача Хмельницьких рятувальників «СЛУЖБА 101».
16 Серпня18:16 Полонський район: рятувальники взяли участь у інструктивній нараді з працівниками сільських будинків культури
16 серпня працівники Полонського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області зустрілися з працівниками закладів культури району, аби провести протипожежний інструктаж з працівниками сільських будинків культури району.
16 Серпня17:49 Полонські рятувальники здійснили планове відпрацювання житлового сектору
16 серпня співробітники Полонського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області з метою попередження виникнення пожеж здійснили профілактичне планове відпрацювання приватного житлового сектору в селі Новолабунь Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.
16 Серпня16:30 Чемеровецький район: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання, під час яких навчали працівників Центру культури діяти у разі пожежі
16 серпня вогнеборці 20-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели тактико-спеціальні навчання в приміщенні Центру культури, дозвілля та мистецтв.
16 Серпня15:14 Волочиський район: в рамках комплексної перевірки області відбулось відпрацювання ввідної (ВІДЕО)
16 серпня в рамках проведення комплексної перевірки Волочиського району Хмельницької області була дана ввідна – в селі Порохня виявлено хвору лисицю з підозрою на сказ. Тварина встигла напасти та 3-х людей та 5 собак. За планом реагування на надзвичайну ситуацію на місце події прибула мобільна оперативна група райдержадміністрації та відповідні спеціалізовані служби цивільного захисту.
16 Серпня14:14 Ізяславський район: рятувальники здійснили профілактичний рейд в місцях масового відпочинку людей на воді
З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах, 16 серпня працівники ДСНС Ізяславського району на місцевих водоймах провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням у с. М’якоти.

    Твіт