ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5362

Останні новини

20 Жовтня16:57 Славутський район: рятувальники навчались ліквідовувати загорання в центральній районній лікарні
20 жовтня в м. Славута відбулося тактико-спеціальне навчання щодо ліквідації умовної пожежі у центральній районній лікарні.
20 Жовтня16:39 Ізяславський район: рятувальники закликають сільських мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки
20 жовтня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, з метою роз’яснення місцевим жителям правил пожежної безпеки, здійснили рейд у житловому секторі. Зокрема, рятувальники здійснили обхід помешкань у селах Топорівської сільської ради.
20 Жовтня16:38 Дунаєвецький район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 жовтня на базі навчально-виховного комплексу у місті Дунаївці, рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». У заході взяли участь школярі, викладачі та усі охочі.
20 Жовтня15:44 Чемеровецький район: рятувальники попереджають пожежі в житловому секторі
20 жовтня рятувальники Чемеровецького районного сектору здійснили відпрацювання сіл Жердя та Красноставці.
20 Жовтня15:04 Ярмолинецький район: рятувальники навчалися ліквідовувати надзвичайну ситуацію в школі
20 жовтня рятувальники 22-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі в приміщенні Соколівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Соколівка.
20 Жовтня13:58 Чемеровецький район: рятувальники обстежили заклади культури з пічним опаленням
20 жовтня працівники Чемеровецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили обстеження закладів культури з пічним опаленням.
20 Жовтня13:42 Теофіпольський район: рятувальники навчали малюків правилам безпеки
20 жовтня працівники Теофіпольського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області завітали у дитячий садочок, що у с. Бережинці. Мета візиту – навчити малечу елементарним правилам та привчати їх до відповідальності задля власної безпеки.
20 Жовтня13:32 Красилівський район: рятувальники здали кров для поранених бійців АТО
20 жовтня, рятувальники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області стали донорами крові для військовослужбовців, котрі постраждали під час проведення антитерористичної операції на сході країни.
20 Жовтня11:58 Білогірський район: рятувальники успішно ліквідували навчальну пожежу на нафтобазі
20 жовтня на Білогірській нафтобазі відбулися тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з аварією на трубопроводі та загорянням нафтопродуктів.
20 Жовтня10:37 Ізяславський район: рятувальники навчали персонал котельні діям під час надзвичайної ситуації
19 жовтня рятувальники Ізяславського районного сектору провели комлексне, протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування з персоналом котельні №18 «Ізяславтепломережа».
20 Жовтня10:35 Красилівський район: рятувальники взяли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
19 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якій взяли участь і працівники Красилівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Основне питання, що розглядалося на засіданні, стосувалося стану готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під час експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
20 Жовтня10:31 Хмельницька область: в ефір вийшла чергова тематична телепередача хмельницьких рятувальників «СЛУЖБА 101» (ВІДЕО)
В ефірі місцевих телеканалів Ексклюзив та TV7+ вийшла чергова тематична телепередача Хмельницьких рятувальників «СЛУЖБА 101».
20 Жовтня10:19 Полонський район: рятувальники розмістили агітаційні матеріали на залізничному вокзалі та у громадському транспорті
19 жовтня рятувальники розмістили агітаційні матеріали про дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення та користування електрообігрівальними приладами на залізничному вокзалі та громадському транспорті.
20 Жовтня09:44 Ізяславський район: рятувальники закликають громадян бути обережними з вогнем
19 жовтня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області здійснили відпрацювання Радошівської сільської ради, а саме сіл Радошівка та Путринці. А все для того, щоб поспілкуватися з жителями населених пунктів щодо пожежної безпеки в оселях і тим самим попередити виникнення надзвичайних подій на селі.
20 Жовтня09:39 Дунаєвецький район: рятувальники провели пізнавальну екскурсію вихованцям гімназії
19 жовтня до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області завітали школярі Дунаєвецького навчально-виховного комплексу.
20 Жовтня09:29 Славутський район: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
19 жовтня рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
20 Жовтня09:20 Красилівський район: рятувальники провели практичне тренування з евакуації у загальноосвітній школі
19 жовтня в Антонінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено перевірку дотримання вимог пожежної безпеки та практичне тренування з евакуації учнів та працівників школи на випадок пожежі.
19 Жовтня18:12 Кам’янець-Подільський: рятувальники разом із енергетиками провели об’єктове навчання
19 жовтня на території підстанції «ПІВДЕННА» в м. Кам’янець-Подільський відбулося об’єктове тренування спеціалізованих служб цивільного захисту. На заході були присутні керівники «Хмельницькобленерго», учасники Всеукраїнської семінар-наради з фахівцями енергопостачальних компаній та працівники ДСНС. Основне завдання навчань – відпрацювати дії рятувальників та енергетиків під час ліквідації ймовірної надзвичайної події.
19 Жовтня18:01 Славутський район: працівники ДСНС оглядають навчальні заклади на предмет дотримання норм безпеки
19 жовтня фахівці Славутського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області взяли участь у роботі комплексної робочої групи з обстеження надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури м.Нетішин під головуванням першого заступника міського голови.
19 Жовтня14:55 Віньковецький район: рятувальники взяли участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
19 жовтня під керівництвом першого заступника голови Віньковецької райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій району, у якій взяли участь і рятувальники.
19 Жовтня14:29 Славутський район: рятувальники навчали школярів, як діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій
18 жовтня рятувальники Славутського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області завітали до навчально-виховного комплексу, який знаходиться в селі Жуків Славутського району. А все для того, аби вкотре поспілкуватися з підростаючим поколінням про основи безпеки.
19 Жовтня14:04 Чемеровецький район: рятувальники навчалися ліквідовувати пожежу на території лікарні
19 жовтня на території Центральної районної лікарні в смт. Чемерівці відбулося пожежно-тактичне навчання. Рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області навчалися ліквідовувати надзвичайну ситуацію на об’єкті.
19 Жовтня12:46 Білогірський район: рятувальники перевірили протипожежний стан навчального закладу, а також готовність вчителів та учнів до евакуації
19 жовтня працівники Білогірського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області відвідали Білогірський навчально-виховний комплекс, аби оглянути заклад на відповідність до вимог пожежної та техногенної безпеки.
19 Жовтня10:52 Ізяславський район: рятувальники перевірили рятувальне обладнання та пожежну техніку щодо його надійності у роботі
Аби впевнитися у надійності пожежно-рятувальної техніки і обладнання, 18 жовтня на базі 21-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області рятувальники 13 ДПРЧ здійснили випробування техніки та усіх спецзасобів, призначених для гасіння пожежі й рятування.
18 Жовтня17:45 м.Камянець-Подільський: рятувальники поспілкувалися з працівниками освіти на протипожежну тематику
18 жовтня працівники Кам’янець-Подільського міського сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відвідали Кам’янець-Подільський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр. Мета візиту – обстеження протипожежного стану об’єкта та проведення інформаційно-профілактичного заняття з працівниками закладу на тему: «Пожежна безпека у навчальному закладі. Правила безпечної евакуації при пожежі».

    Твіт