ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 8809

Останні новини

17 Лютого13:51 Ярмолинецькі рятувальники проводять роз’яснювальні бесіди з рибалками щодо дотримання правил поведінки на льоду
17 лютого Ярмолинецькі рятувальники провели профілактичний рейд на водоймах району.
17 Лютого13:49 Волочиські рятувальники вийшли на лід, аби застерегти любителів зимової риболовлі від небезпеки
17 лютого рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання місць зимової ловлі риби на водоймах м. Волочиськ.
17 Лютого13:12 Старокостянтинівські рятувальники розповіли рибалкам про загрози виходу на тонкий лід
З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на водних об’єктах, а також травмування та загибелі на них людей фахівці Служби порятунку проводять серед населення інформаційно-роз’яснювальну роботу.
17 Лютого12:59 Полонський район: рятувальники закликають рибалок не виходити на неміцну кригу
17 лютого, аби не допустити нещасних випадків на вкритих кригою водоймах, рятувальники Полонського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області здійснили профілактичний рейд на водоймах району. 
17 Лютого12:55 Теофіпольський район: рятувальники попереджають рибалок про небезпеку перебування на льоду
17 лютого теофіпольські рятувальники провели профілактичний рейд на водоймах району.
17 Лютого12:52 Кам’янець-Подільські рятувальники продовжують дбати про безпеку громадян на замерзлих водоймах
17 лютого Кам’янець-Подільські рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальний рейд у місцях зимової риболовлі. Щоб запобігти трагічним випадкам на льоду, рятувальники роз'яснювали рибалкам правила безпеки перебування на кризі, нагадали, як діяти, якщо опинився у крижаній воді. Усім охочим поспілкуватись представники ДСНС роздали тематичні листівки із застереженнями.
17 Лютого12:48 Ізяславський район: рятувальники попереджають рибалок про небезпеку перебування на льоду
17 лютого з метою недопущення трагічних випадків через недотримання елементарних правил поведінки на льоду працівники Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.
17 Лютого12:44 Красилівський район: рятувальники роз'яснюють рибалкам правила безпечної поведінки на льоду
Через різкі зміни температури повітря на річках та озерах утворюється нестійкий крижаний покрив, який становить особливу небезпеку для всіх відвідувачів водойм.
17 Лютого12:40 м.Нетішин: рятувальники закликають містян не виходити на кригу
Останніми днями у Хмельницькій області спостерігається тепла погода, внаслідок якої відбувається танення льоду. Щоб застерегти громадян від виходу на замерзлі водойми, нетішинські рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.
17 Лютого12:35 Новоушицькі рятувальники нагадали місцевим жителям та рибалкам правила безпеки під час виходу на лід
15 січня рятувальники провели рейдові заходи на замерзлих водоймах смт Нова Ушиця.
17 Лютого11:47 Летичівський район: рятувальники нагадали громадянам правила поведінки на льоду під час зимової риболовлі
17 лютого з метою запобігання виникнення нещасних випадків на льоду фахівці Летичівського районного сектору провели рейд у місцях зимової риболовлі.
17 Лютого11:30 м. Хмельницький: рятувальники продовжують патрулювати місця підлідного лову риби
Щоб запобігти виникненню нещасних випадків на водоймах, 17 лютого рятувальники Хмельницького міського управління Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вийшли на кригу, аби нагадати громадянам правила безпеки.
17 Лютого11:06 Кам’янець-Подільський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання у сільській місцевості
16 лютого Кам’янець-Подільські рятувальники провели відпрацювання Колибаївської сільської ради та об’єднаної територіальної громади.
17 Лютого10:28 Старокостянтинівські рятувальники не втомлюються застерігати громадян від необережності з вогнем у побуті
16 лютого фахівці Старокостянтинівського районного сектору продовжили профілактичне відпрацювання Немиринецької сільської ради.
15 Лютого19:35 В ефірі місцевих телеканалів "Ексклюзив" та "ТВ7+" вийшов черговий випуск телепередачі хмельницьких рятувальників "Служба 101"
Резонансні пожежі та героїчні вчинки простих людей - у черговому випуску головної телепередачі рятувальників Хмельниччини Служба «101».
15 Лютого19:21 Полонський район: рятувальники навчають населення правил пожежної безпеки у побуті
Впродовж 11-15 лютого полонські рятувальники повели профілактичні рейди на території Білецької сільської ради, Кустівецького старостинського округу, Полонської міської ради та об’єднаної територіальної громади. Основною метою заходів було навчання громадян правил пожежної безпеки, дотримуючись яких можна запобігти біді.
15 Лютого18:39 Хмельницький район: рятувальники взяли участь у сесії Розсошанської об’єднаної територіальної громади
15 лютого рятувальники взяли участь у черговій сесії Розсошанської сільської об’єднаної територіальної громади.
15 Лютого18:33 На Хмельниччині триває конкурс дитячого малюнку та художніх робіт на тему: «Кращий пожежний – це ти обережний»
15 лютого в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» до Хмельницького міськрайонного управління ГУ ДСНС області надходять роботи художньої творчості.
15 Лютого18:30 м.Хмельницький: рятувальники впевнилися у готовності гідротехнічних споруд до льодоходу
15 лютого працівники Хмельницького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно із органами місцевого самоврядування перевірили готовність гідротехнічних споруд міста. Усе для того, аби впевнитися, що цьогорічний льодохід відбудеться без аварійних ситуацій.
15 Лютого18:15 м. Хмельницький: рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
15 лютого у рамках проведення акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти." працівники Хмельницького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області зустрілись із учнями Хмельницької спеціалізованої школи №30, аби поспілкуватись про небезпечні знахідки та ознайомити із нелегкою, але такою необхідною професією рятувальника.
15 Лютого18:13 Рятувальники навчали жителів Хмельницького правилам пожежної безпеки у побуті
Аби запобігти виникненню пожеж та загибелі людей на них працівники Хмельницького міськрайонного управління спільно із соцпрацівниками та представниками засобів масової інформації продовжують відпрацьовувати житловий сектор. Так, 15 лютого рятувальники провели планове відпрацювання мікрорайонів «Виставка», «Озерна»та «Лезнево», що в обласному центрі.
15 Лютого17:58 Кам'янець-Подільський район: рятувальники здійснюють профілактичні відпрацювання населених пунктів
15 лютого рятувальники Кам'янеччини здійснили комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору в селищі Стара Ушиця та селі Грушка.
15 Лютого17:51 Шепетівських рятувальників перевіряли на готовність до дій за призначенням
15 лютого о 08:02 рятувальників 21 Державної пожежно-рятувальної частини перевірили на готовність до дій за призначенням за сигналом «Збір-аварія».
15 Лютого17:43 м.Нетішин: рятувальники застерегли містян від необережного поводження з вогнем у побуті
Аби не допустити пожеж в житловому секторі та вкотре роз’яснити жителям міста правила пожежної безпеки у побуті, 15 лютого працівники 3-го державного пожежно-рятувального загону вирушили в рейд вулицями міста Нетішин.
15 Лютого17:41 м.Нетішин: рятувальники проводять профілактичні заходи для запобігання надзвичайним подіям під час чергових виборів Президента України
15 лютого фахівці 3-го державного пожежно-рятувального загону провели інструктаж з питань пожежної безпеки для членів виборчих дільниць на території міста Нетішин.

    Твіт