ГоловнаПРО ГУ ДСНСКерівництвоБратко Едуард Петрович
 Версія для друку

БРАТКО ЕДУАРД ПЕТРОВИЧ

Начальник Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області

2.JPG

Призначений начальником Головного управління ДСНС України у Хмельницікій області наказом ДСНС України (по особовому складу цивільного захисту) від 21.07.2015 р. №398.

 

Народився 5 вересня 1968 року в м. Іллічівськ Одеської області. Громадянин України.

 

Освіта: закінчив Тюменське вище військово-інженерне училище ім. Маршала інженерних військ А. І. Прошлякова (1990) та отримав диплом інженера по експлуатації машин інженерного озброєння ВУС; Військово-інженерний інститут Подільського державного аграрно-технічного університету (2005) та здобув кваліфікацію спеціаліст військового управління, офіцер оперативно-тактичного рівня.

 

Після закінчення Тюменського вищого військово-інженерного училища ім. Маршала інженерних військ А. І. Прошлякова займав посаду командира взвода військ частини 03595 м. Вінниця;

13.09.1993 – 30.04.1994 рр. – командир роти військ частини 03595 м. Вінниця;

30.04.1994 – 29.03.1995 рр. – командир понтонної роти військ частини А-2414 м. Вінниця;

29.03.1995 – 14.01.1997 рр. – командир інженерно-дорожньої роти військової частини А-2414 м. Вінниця;

14.01.1997 – 15.07.1997 рр. – командир інженерної роти 215-го окремого аварійно-рятувального батальйону м. Вінниця;

15.07.1997 – 15.06.2000 рр. – командир роти ліквідації наслідків аварій 215-го окремого аварійно-рятувального батальйону м. Вінниця;

15.06.2000 – 13.06.2001 рр. - командир роти ліквідації наслідків аварій 20-го окремого аварійно-рятувального загону м. Вінниця;

13.06.2001 – 12.04.2002 рр. – заступник начальника штабу 25-го окремого аварійно-рятувального загону м. Ужгород;

12.04.2002 – 20.10.2003 рр. – начальник штабу – перший заступник командира 25-го окремого аварійно-рятувального загону м. Ужгород;

20.10.2003 – 30.11.2004 рр. – командир 26-го окремого аварійно-рятувального загону м. Чернівці;

30.11.2004 – 24.12.2004 рр. – начальник штабу – перший заступник командира 25-го окремого аварійно-рятувального загону м. Ужгород;

24.12.2004 – 22.12.2005 рр. – перший заступник начальника загону – начальник відділу планування та контролю 3-го територіального рятувального загону м. Ужгород;

23.12.2005 – 14.09.2006 – перший заступник начальника ГУ МНС України в Чернівецькій області;

15.09.2006 – 23.01.2012 рр. - начальник Управління МНС України в Чернівецькій області.

23.01.2012 - 02.2013 - начальник Територіального Управління МНС у Чернівецькій області

02.2013 - 09.2014 – начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області

З 21.07.2015 - начальник Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

 

Нагороджений: орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, орденом Данила Галицького, Почесною відзнакою МНС України, відзнакою МНС України «За відвагу у надзвичайній ситуації» ІІ ступеня, медаллю «На славу Чернівців», відзнакою СБУ «15 років Служби безпеки України, та іншими нагородами, а за увагу до церковних заслуг – орденом Преподобного Іллі Муромця ІІ ступеня.

ДЕКЛАРАЦІЯ

    Твіт